Ciekawostki...
Odpowiedz do tematu

:
tomaliusz napisał/a:
A znacie cenę tego Froga?
Jak Range ma kosztować ponad 2k to Frog ... hmmm 5k?

Czyli 1-1,5 wiadra :D :D :)) facepalm

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2015-02-25, 15:15, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
tomaliusz napisał/a:
A znacie cenę tego Froga?
Jak Range ma kosztować ponad 2k to Frog ... hmmm 5k?


Frog brzydki ale Tomaliusz cena pewnie będzie ponad 1 k martwych prezydentów.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, bluźnicie
Poza tym Twoje opinie w temacie ładnych G to wiesz... :P
:D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Blaz miał froga na spotkaniu w kwadracie pierwszy raz widziałem na zywca i macałem ,na pewno mogłbym sie z nim meczyc , podobał mi sie , kawał zegara

:
Sebastian, może i bluźnie :) Wiem, że pijesz do katiuszy jeden z ładniejszych G ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Sebastian, może i bluźnie :) Wiem, że pijesz do katiuszy jeden z ładniejszych G ;)


A są w ogóle takie? :złośliwiec: :P

PS. Może poza 5600...

Ostatnio zmieniony przez koroshi 2015-02-25, 18:10, w całości zmieniany 1 raz
:
koroshi, są np. Twój GWN :foch:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
revolta, ale o ile pamiętam Blaza to nie jest taki zwyczajny Frog ;)

:
Mariusz napisał/a:
revolta, ale o ile pamiętam Blaza to nie jest taki zwyczajny Frog ;)


Mariusz chodzi mi o kształt , ze podoba mi sie wyglad zewnetrzny fogów

:
Mariusz, a co ma ten jego Frog ??

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
To jakaś limitowana wersja z zakręcanym deklem i chyba cały stalowy bo dość ciężki jest. Najlepiej niech się specjaliści od G wypowiedzą.

:
Mariusz,

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2015-02-25, 20:45, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mariusz napisał/a:
To jakaś limitowana wersja z zakręcanym deklem i chyba cały stalowy bo dość ciężki jest. Najlepiej niech się specjaliści od G wypowiedzą.

A przypadkiem nie każdy Frog ma kopertę stalową, zakręcany dekiel i certyfikat ISO6425? :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-02-25, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Ciezki był , ale moj GW-9400 tez troche wazy , roznicy duzej nie było

:
tomaliusz napisał/a:
Mariusz napisał/a:
To jakaś limitowana wersja z zakręcanym deklem i chyba cały stalowy bo dość ciężki jest. Najlepiej niech się specjaliści od G wypowiedzą.

A przypadkiem nie każdy Frog ma kopertę stalową, zakręcany dekiel i certyfikat ISO6425? :popcorn:

imo tak jak mówi Tomaliusz z mała poprawką - limitki potrafią być w tytanie np. tej organizacji od raf koralowych :) wtedy frog jest o wiele lżejszy i jakiś taki lepiej trzymający się łapy
http://www.czwarty-wymiar...=asc&start=1395

post 1407

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-02-25, 22:54, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.