WER Warszawa - rozdzielnia paczek :-(
Odpowiedz do tematu

: WER Warszawa - rozdzielnia paczek :-(
czy ktoś wie jak do tych baranów można się dodzwonić?

nie potrafią przesyłki kurierskiej w Warszawie dostarczyć od 7 dni :wkurzony: :głową w mur:

zyj terazniejszoscia
:
Dzwoniłem na któryś z tych numerów: 22 548 14 42 lub 22 548 14 44 w zeszłym roku to było, ale dogadałem się bez problemu :)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Tomek,

dzięki, ale tu chodzi o przesyłki krajowe. Debile pocztexu nie potrafią dostarczyć!
I za co tym gnojom płacić! plask

zyj terazniejszoscia
:
ostatnio zrobił się jakiś straszny gnój w pocztexie... na paczkę czekałem 2 tygodnie... w tym czasie na trackingu codziennie pojawiało się "paczka wydana do doręczenie" "doręczenie nieudane" i tak codziennie...

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
tez tak mialem, paczka krajowa - 1,5 tygodnia.
i status "przygotowanie do doreczenia" przez tydzien.

przez wer przechodzi wszystko, nie? nie tylko pocztex?

beceen | ***** ***
:
po prostu jeden wielki dramat, a panienki na infolinii wiedzą, że nic nie wiedzą

zyj terazniejszoscia
:
czytałem, że zrobili jakieś czystki w PP i zwolnili kupę kurierów, a ci co zostali po prostu nie wyrabiają...

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
to po jaką cholerę oferują usługi kurierskie?

zyj terazniejszoscia
:
Management ściął koszty, za co dostał premię, za to tzw. shoopfloor się nie wyrabia i za to premii nie dostanie. Ot, korporacyjna codzienność :-)

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
zafop, na jaki numer dzwoniles?

beceen | ***** ***
:
na wszystkie, które udało mi się znaleźć, chyba z 10, z infolinią porąbanej poczty włącznie, wysłałem skargi, zero reakcji plask

z tracingu wynika, że niby dzisiaj rano zostały wydane do doręczenia, zobaczymy, oczywiście problem polega na tym, że nie będę siedział cały dzień w domu - mam mnóstwo innych zajęć :wkurzony: :głową w mur:

zyj terazniejszoscia
:
:wkurzony:
No i jak sie na nich nie wku%$* :wkurzony:
Paczka priorytet, deklarowany termin D+1 :D wysłana 13, wczoraj rano wg trackingu dotarła do WER Warszawa... i na tym koniec na razie. :głową w mur: Niby to tylko 1 dzień, ale i tak jestem zły :twisted:

Jest tu gdzieś specjalista od reklamacji? ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
Jest tu gdzieś specjalista od reklamacji? ;)


http://www.czwarty-wymiar...wprofile&u=2190

:D

:
W poniedziałek wysłałem priorytet do stolycy, po drodze zaliczył wspomniany WER i bez problemów dotarł we wtorek. ;)

:
Tomek napisał/a:
goTomek napisał/a:
Jest tu gdzieś specjalista od reklamacji? ;)


http://www.czwarty-wymiar...wprofile&u=2190

:D

przekłamanie jakieś :popcorn: :twisted:


:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-05-15, 17:46, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.