Dwa Najthołki
Odpowiedz do tematu

: Dwa Najthołki
Niestety przeleciała mi okazja przed nosem :głową w mur: - niebieski Somes kolegi Deco79, którego sprzątnął kolega rafiosso :wkurzony:

Muszę coś szybko kliknąć na odreagowanie :mad:

BJ7010 - 59E


czy BJ7010 - 16F


Bardziej mi się podoba ten z białym ringiem ale nie występuje w wersji z bransoletą, która wydaje się być całkiem fajna. Więc pewnie i tak bym ją dokupił co podnosi cenę o około 200 PLN.

Wyjściowo cenowo oba wychodzą podobnie, ale z drugim jest więcej zabawy, bo znalazłem go tylko na taobao.

Ostatnio zmieniony przez Sentinel 2014-04-18, 12:01, w całości zmieniany 1 raz
If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Sentinel, bierz i będziesz zadowolony:

http://www.dutyfreeisland...ode=BJ7010-59EN

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
: Re: Dwa Najthołki
Sentinel napisał/a:
Niestety przeleciała mi okazja przed nosem :głową w mur: - niebieski Somes kolegi Deco79, którego sprzątnął kolega rafiosso :wkurzony:


pifko

Z tych dwóch to tego na bransolecie. A jeśli chodzi o Citka to ten co Wojtek pokazywał w nowych nabytkach jest fajny.



*Fota Wojtkowa

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Klasyka BJ7010 - 59E, bransoleta to wielki plus tego zegarka ..

:
Z tych co powyżej, to mnie się najbardziej podoba ten co kumotr Deco79 pokazał ;)

A z tych dwóch Twoich to ten z białym ringiem pifko

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Tomek napisał/a:
Klasyka BJ7010 - 59E, bransoleta to wielki plus tego zegarka ..


Dokładnie, bransoleta to jest must-have do tego zegarka. ;)

:
A może Havana?
Na bransolecie też jej dobrze


: Re: Dwa Najthołki
Sentinel napisał/a:
Niestety przeleciała mi okazja przed nosem :głową w mur: - niebieski Somes kolegi Deco79, którego sprzątnął kolega rafiosso :wkurzony:

Muszę coś szybko kliknąć na odreagowanie :mad:


Ja bardzo przepraszam za swoje zachowanie, obiecuję, że już więcej to się nie powtórzy.
Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie oprócz strasznego narko-głodu na somesa ;)

Przy najbliższej okazji stawiam Koledze pifko

:
Woytec, nie gada do mnie ten kolor. Nie miałbym go do czego nosić. Z tego powodu sprzedałem brązowego Precisionista chociaż to świetny zegar jest.

rafiosso, nie żywię urazy ;) Odkupię za pół ceny jak Ci się znudzi :złośliwiec:
A dzisiaj wypiję Twoje zdrowie pifko Rachunek dostaniesz pocztą ;)

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Sentinel, jesli żadnego nie kliknąłeś jeszcze, to weź oba. Zostawisz sobie łedniejszego a ja za 1/3 ceny zadowolę się brzydszym hmmm

:
Jedynkę miałem. Super. Kajdan trzeba mieć, bo jest super.
A dwójka też niczego sobie. Tylko z dokupieniem kajdana będziesz miał chyba lekki kłopot w normalnej cenie. A pasek chyba taki se. Przynajmniej w Havanie był średni.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kumłotry ;) kliknąłem czarnego z duty... :))
Podziękowania wszystkim za pomoc, w szczególności Wojtkowi :)
Zaraz kliknę pomagacze pifko

If in doubt, FLAT OUT!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.