Dylemat zakupowy
Odpowiedz do tematu

: Dylemat zakupowy
Dawno sobie nic nie kliknąłem, więc korci niesamowicie. ;) Najchętniej wziąłbym coś bardziej sportowego niż eleganckiego i z jasną tarczą, ale ...

Rozważam parę opcji:
1. SBDX001 i do tego SARB065



+ oba mi bardzo się podobają
+ dwa w "cenie" jednego ;)
- MM300 nieco za gruby i dlatego komfort noszenia nie będzie najwyższych lotów
- w sumie SARB065 nieco redundantny, bo kredensik niedługo powróci do łask i noszenia :)
- no i nie do końca to czego szukam

2. Doxa 1200t


+ bardzo ładna
+ powinna być wygodna do noszenia
+ sportowy i jasna tarcza, czyli plus
- droga :!: w odniesieniu do jakości wykończenia, płaskiej tarczy, mechanizmu

3. GS SBGX091


+ ciekawa koperta i tarcza
+ jakość wykończenia, detale, itp.
- mam delikatne skojarzenia, że wygląda starczo ;)
- dość drogi

4. GS SBGX085


+ jakość wykończenia, detale, itp.
+ delikatnie sportowy wygląd
+ ładny, choć
- zbyt zwyczajny

I jaką tu decyzję podjąć :?: A może coś doradzicie innego?

:
machlo, ja brałbym sarba i MM :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Maras68
[Usunięty]
:
a ja bym brał DOXE- super łona pifko

:
MM. mozna zamykac temat :))

beceen | ***** ***
:
Doxe, albo zadnego z powyzszych. Jakos tak mdlo.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
MM

:
Weź doxę 5000t - też jest droga, ale masz nakładane indeksy, co wygląda o niebo lepiej i rewelacyjną bransoletę. (oczywiście ona w porównaniu do bransy GS jest "zwykła")
Bo w tej co pokazałeś to ona tylko udaje ryżową i jest porażająco niskiej jakości...
5000t wygląda tak:

lub


Jeśli nie to zestaw 1 zdecydowanie.
Cała reszta JEST starcza :P :złośliwiec:

Skate or die!
:
Problem polega na tym, że 5000t mi się już zupełnie nie podoba. ;) Właściwie to 750t/1200t searambler to najładniejsze modele Doxy IMHO, choć tak sobie wykonane niestety.

:
ale wiesz, że koperta jest ta sama?
Brakuje krzyża na tarczy, są nakładane indeksy i jedna wskazówka jest pomarańczowa - i to są wszystkie różnice.
A.... no i nie ma srebrnej. Fakt.



PS. Bo, jeśli chodzi o ten akcent w postaci wskazówki, to wiesz... zmodować można i będzie tak samo ... :złośliwiec:

Skate or die!
:
A może, skoro ciągnie Cię "pod wodę" ;) , z cyklu "raz się żyje" - SBGA031 :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=FyKhfWY_ib8


:
Tomek, musiałbym chyba ze wszystkiego wyprzedać się, żeby tego sobie sprawić. ;)

:
Nie orientuję się za bardzo w cenach używek SBGA031 - nie dałoby się czegoś tam upolować bez konieczności wyprzedaży? hmmm

Szkoda, bo to chyba najładniejszy GS imho ..

:
Doxa zdecydowanie

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Jak już to lepszy w stali i tańszy - SBGA029. Na watchrecon sprawdziłem, że były oferty w granicach $4-5k - mój wewnętrzny burak mówi, że za wiele jak dla mnie. ;) Ale nie powiem, ładny i charakterem nieco przypomina mi divery Rolexa:

:
One mają taką samą średnicę? Stalowy wydaje się nieco większy ..


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.