Najmniejszy radziecki zegarek z ...........małą sekundą ????
Odpowiedz do tematu

:
A widzisz jak zaprzecza ???? Dużo ma :P :P

:
Sebastian, adres na PW poproszę.

Pozdro!!!
:
kaido2 napisał/a:
Kris napisał/a:

Średnica 1,9 mm. Mechanizm z Penzy 2002 na 16 kamieniach. Rzadki i ciekawy zegarek.



Nie zupełnie. Mechanizm ma 20 mm zaś koperta bez koronki 22.

Kontynuując zabawę, to kto pierwszy jest chętny zgarnąć taki zegarek?


Może 20 mm, Suwmiarkę mam trochę niedokładną. Fakt faktem że to najmniejszy radziecki zegarek z małą sekundą.

Zastanawiam się jeszcze nad jednym. Do jakich zegarków pakowano jeszcze te mechanizmy?
Wiem tylko o Komecie. Czyżby wyprodukowali jeden mechanizm dla jednego typu modelu?

Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
:
A pierścionkowa czajka jaką ma średnice ?

:
Szymek napisał/a:
A pierścionkowa czajka jaką ma średnice ?


Nie wiem ile ma srednicy ale na pewno nie ma małego sekundnika.

Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
:
Kris napisał/a:
kaido2 napisał/a:
Kris napisał/a:

Średnica 1,9 mm. Mechanizm z Penzy 2002 na 16 kamieniach. Rzadki i ciekawy zegarek.



Nie zupełnie. Mechanizm ma 20 mm zaś koperta bez koronki 22.

Kontynuując zabawę, to kto pierwszy jest chętny zgarnąć taki zegarek?


Może 20 mm, Suwmiarkę mam trochę niedokładną. Fakt faktem że to najmniejszy radziecki zegarek z małą sekundą.

Zastanawiam się jeszcze nad jednym. Do jakich zegarków pakowano jeszcze te mechanizmy?
Wiem tylko o Komecie. Czyżby wyprodukowali jeden mechanizm dla jednego typu modelu?
Nawet jezeli suwmiarka nawala tow kodzie podany masz wymiar czyli 20mm. Najmniejszy radziecki, jednak i tak duży. Mam szwajcary z subsekundami pierścionkowe dużo mniejsze. Wydaje mnie się że ten mechanizm ładowano tylko do tych zegarków, za to mała damska Slavka wygląda na rozwiniecie tego mechanizmu o centralną sekundę, a tego już można spotkać w wielu innych zegarkach.

:
Sebastian napisał/a:
kaido2, A co? chcesz sprezentować? :twisted:

Ja, ja chcem :))

Może byś się pochwalił nową Kometą.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.