Zodiac seawolf reissue 2015 i inne nowości
Odpowiedz do tematu

:
..............świetny.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
https://onedrive.live.com/?cid=3998751f47d8540c&id=3998751F47D8540C%21341&ref=1&sff=1

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
fajne!

Skate or die!
:
Świetny ten Super Sea Wolf, nosiłbym, bywa na Zatoce, ale cena zaporowa :głową w mur:


:
mnie się akurat nie podoba...

Skate or die!
:
............bardzo fajny pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
............bardzo fajny pifko


Zodiac ma kilka fajnych modeli, ale zafiksowali się na te wskazówko-wiosło-łopatko-srubokręty. W tym fajnym projektcie niszczą cały zegar jak dla mnie, szczególnie godzinowa.
Wiem, że to reedycja, ale mogliby te wiosła nieco zmodyfikowac jednak.

s.

Ostatnio zmieniony przez strix 2014-07-17, 14:14, w całości zmieniany 2 razy
:
Żeby tak pojawiło się coś bliższe pierwowzorowi ...

:
świetny :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
ZODIAC Heritage Sea Dragon AUTO :arrow: http://oceanictime.blogsp...ragon-auto.html


:
No daje radę nawet ;) ale w porównaniu z pokazywanym ostatnio Seiko to małe miki :D ze wskazaniem na małe, bo to rozmiar dla mnie :złośliwiec: że o cenie nie wspomnę hmmm

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Przyjemniaczek... Podoba mi się (nosiłbym...)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mam dziwne wrażenie, że te ostatnio pokazywane 'nowosci' jakieś takieś podobne do siebie hmmm

:
Machu, to reedycje bestsellerów sprzed lat .. Szkoda, że Seiko nie robi podobnie (z b. małymi wyjątkami).

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.