Parnis 6498 P154A
Odpowiedz do tematu

:
Czyli bezpieczniejszy będzie nr 2 :?: Szkoda, nr 1 bardziej mi się podoba ( ze względu na umieszczenie sekundnika ), ale nie ma go z polecanym przez Was werkiem :cry:

szeryf
[Usunięty]
:
Dlaczego któryś z 3 prezentowanych na poprzedniej stronie Sea-Gulli ST36 (tzw. Asian Unitasy) miałby być bezpieczniejszy (w jakim sensie?), w sytuacji gdy nie wiadomo kto je ostatecznie złożył?

:
Myślę że Tomkowi chodziło o bezpieczeństwo w sensie "koszerności", to znaczy taki który jest najmniej kojarzony z podróbkami
Tomek w przypadku tych werków nie ma to najmniejszego znaczenia, wszystkie są jak najbardziej legalne i nie naruszają prawa.

:
W d.... mam koszerność :D . Chodziło mi tylko o lepszy werk. Skoro w Parnisie nr 1 werk źle się niektórym kojarzy ( były takie opinie ), to wezmę nr 2. To i tak milowy krok w moim kolekcjonerstwie. Taka pewna forma odtalibizowania :D :lol: Detalibizacja :D

:
Jak lubisz sekunde na "6" a werk Ci nie pasi to sobie go zamień na:

http://www.siswatch727.co...47328011223.jpg

:
Na Jebaju nie ma takiej opcji. Tylko przy składaniu zamówienia na tej stronce. Btw a PayPalem tam płacić można ? Jestem leniwy, wolę gotowy kupić :D
A 230 zetafonów za to "cudo" to dobra cena? Wysyłka gratis :D

:
Jakby mnie to meczylo to bym dokupil w Getat werk, zamienił a oryginalny sprzedał...

:
andre napisał/a:
Unitasa można produkować full legal.To tak stary werk że nie ma żadnych praw patentowych które by go chroniły.Trzeba tylko zakupić całe kompletne ciagi technologiczne i jazda.Można by nawet w Polsce gdyby ktos miał tyle kasy.Ciekawe równiez kto im (Chińczykom) sprzedał kompletne linie produkcyjne.To dziesiatki maszyn.Nie sądzę by krasnoludki trudniły sie sprzedawaniem takich technologii ;-) .Tak więc Unitasy są całkowicie legalne.
Werk przypominający IWC niby też ale ta podróbkowa aura wokół niego jakos przynajmniej mnie odrzuca.


Mam dokładnie to samo.
Parnis miał kiedyś pięknego lotnika na zwykłym Asiaunitasie i sekundnikiem na "6" - przestali go robić, i w jego miejsce weszły dwa modele - jeden w kopercie od podróbek IWC Repetier z charakterystycznym "dzundzlem", i drugi z taką samą aranżacją tarczy, normalnej kopercie, ale dla odmiany tym modyfikowanym Asiaunitasie który miał robić za IWC Portugeser. Oba dla mnie są "nie okejka", i szlag mnie jasny trafia że nikt nie robi zwykłego, porządnego liotczika :( ...

:
Alamo, wiecej wyrozumiałości dla dokonań chińskiej sztuki zegarmistrzowskiej, było zapotrzebowanie rynku na takie werki to takie są. :wink:

:
Ponawiam pytanie : czy 230 zetafonów za to "cudo" to dobra cena? Wysyłka gratis :D

:
To jest standardowa cena "jebajowa" w opcji kup teraz z wysyłką, jak napiszasz sprzedawcy że chcesz kupić poza aukcją, to utargujesz jeszcze do 7 do 10 USD

andre
[Usunięty]
:
U Dzeksona sprawdzałeś?

:
Nie, a przyjaźni się z PayPalem :?:

andre
[Usunięty]
:
Podobno w wielkiej przyjazni żyją ;-)

Wozu
[Usunięty]
:
A taki nie może być?
Ostatnio na jebaju za 130zł z wysyłką poszedł :D


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.