BOREALIS WATCHES
Odpowiedz do tematu

:
ektra
hmmm może ta data zbędna jest ale i tak szarpałbym
po ile?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Wyprzedane

:arrow: http://www.borealiswatch....Storm-c22416029

:
Jak szukacie czegoś w tym stylu, to poczekajcie chwilę :złośliwiec: :popcorn:

:
:popcorn:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:


Znajomo wygląda ;-) ?

To prototyp do poprawki, głównie koronka i bezel.

:
:shock: :shock: :shock: kiedy? jaki rozmiar?

Ostatnio zmieniony przez Nikczemnick 2017-09-16, 12:03, w całości zmieniany 1 raz
:
42 mm, i pewnie do końca roku zdążą :)

:
a inne kolory tarczy? bo ja to białych nie :/ mam tylko jeden i chyba wystarczy
czarną lub granatową to rozważyłbym

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Koronka do wymiany, a bezlu co brak?
I poprosię diamencik zamiast "12" i poprosię pokazać inne kolorki a na tentychmiast odwołuję zamówienie u Blancpaina

Będę koperty z kruszców szlachetnych?

:
A co to na tym zdjęciu? hmmm

Skate or die!
:
To nowy gerlaszy projekt :) (Tak sobie myślę hmmm )

:
Zegarek który Sylwek zaprojektował dla naszych przyjaciół, na dobry start ich marki.
Będzie używał głównej matrycy koperty naszego Tryciaka, to też nasz dar.
Tak z góry mówię, bo jak się pojawią na rynku to pewnie zaraz jaka komisja śledcza będzie powołana :D

:
A kto to ci wasi przyjaciele?

Skate or die!
:
nowy: Portus Cale

bardzo ladne bezele wg mnie, ciekawy ksztalt koperty i uszu; chwala sie, ze niby najcienszy diver (11,3mm). W srodku 9015.

Ale te drukowane tarcze :/ czegos brakuje wg mnie...

na plus duzy wybor konfiguracji i jest old radium, jak ktos lubi.



wiecej fot:
http://www.borealiswatchf...rtus-cale.7749/

dla polakow cebulakow wychodzi pewnie kolo 400 prezydentow (160 preorder + 160 potem + VAT + wysylka). Tanio juz bylo ;)

beceen | ***** ***
:
400 zielonych to i tak nie jest dużo przy obecnych cenach microsów ;) Zwłaszcza jak w środku 9015 siedzi...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.