Orient - gwarancja międzynarodowa
Odpowiedz do tematu

: Orient - gwarancja międzynarodowa
Jak jest w Polsce z międzynarodową gwarancją?

Działa? Jak tak to kto ją realizuje? Poljot Euro?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
emster
[Usunięty]
:
Gwarancję na zegarek zakupiony w schoeneuhren.de bezproblemowo "zrealizowałem" w Poljocie.

:
dokładnie, serwis w PL ma obowiązek realizacji usług serwisowych nieodpłatnie. W razie problemów należy kontaktować z centralą i to zawsze przynosi pozytywny skutek.

:
mi po wymianie kilku maili wysłali coś takiego:



nie chciało mi się już kopać z koniem, więc zrobiłem na własną rękę u lokalnego majstra...

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
No ja dzisiaj do nich napisałem. Jak mi nie uznają gwarancji to i tak muszę wysłać bo koronki sam nie wymienię no i nie kupię.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A w którym Oriencie masz problem z koronką Air Diverze? bo mi coś kiepsko łapie gwint, może masz to samo?

:
satanic666 napisał/a:
A w którym Oriencie masz problem z koronką Air Diverze? bo mi coś kiepsko łapie gwint, może masz to samo?


W tym :arrow: http://www.czwarty-wymiar...p=800756#800756

:
Jesli dobrze pamietam rozmowę z paroma kumotrami w Zgierzu, to w kilku forumowych M-Forcach występuje problem 'nie łapania' gwintu przy zakrecaniu koronki- mnie też sie on czasem zdarza, ale zawsze do szybkiego opanowania jest...

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-07-03, 21:24, w całości zmieniany 1 raz
:
To widzę, że nie jestem sam. Mój łapie ale nie za każdym razem i trochę to mnie wkurza. W porównaniu do Alpiny tam to jest pierwsza klasa.

:
satanic666, ja zauważyłem ze w takich sytuacjach dużo łatwiej 'trafić' w gwint po odwróceniu zegarka deklem do góry ;)

P.S. Nie jest to jakaś szczególnie uciążliwa ani bardzo częsta (w moim egzemplarzu) przypadłość, ale ogólnie takie rzeczy nie powinny sie zdarzać w zegarku z nieco wyższej półki hmmm

:
Też tak myślę, trochę się na tym zawiodłem, w starym Seiko 7002 lepiej się zakręca.

:
A u mnie było ok chociaż zakręcał się z delikatnym oporem. A teraz się prawie skończył gwint i już w ogóle nie łapie. Jak mam myć nawet ręce a koronka odpuści to dupa.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, no to w Twoim wypadku faktycznie nieciekawie...moze jednak warto reklamować :?:

:
Machu, jak nie przyjmą gwarancji to i tak wyślę na naprawę do Poljota.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
tak się zastanawiam czy jeżeli są autoryzowanym serwisem Orienta i są ujęci w gwarancji międzynarodowej to czy mogą odmówić?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.