takie dwa w stylu Shane'a
Odpowiedz do tematu

: takie dwa w stylu Shane'a










Blaz
[Usunięty]
:
Crazy Mary! :shock: :shock: :D :D

auza
[Usunięty]
:
sorry, ale nie :?

:
ło jeżu kolczasty :shock:

:
...czy te wygibasy przy Samuraju, to to od jakiś japońskich krzaczków

:
nie nie to wzór tzw"żaden" :)

:
Możesz podzlecać wycinanki mojej córce :lol: ;) - ma podobną "linię" :twisted:
Ale przy pilocie - ekstra. To te nity żeś "wiertarkował" ;) ?

:
Pierwszy świetny, ale drugi to już chyba pod wpływem popełniłeś :wink:

auza
[Usunięty]
:
podeszlem do nich drugi raz...

pierwszy szycie mi się nie podoba, podkładka ze skóry od środka pod nit wygląda kiepsko, skóra 2 kolorowa bardzo fajna.

drugi - nawiązanie do Delauriana bardzo widoczne, ale linia cięcia :shock: , szycie tez mi nie leży.

Lubie Delauriana za świeżość pomysłów, ale nie wszystkie jego prace uważam za godne naśladownictwa. :lol:

:
No tak ta podkładka nie jest najładniejsza za to użyteczna w tej skórze co mam, a styl Delauriana, no cóż. Gość jest klasą sam w sobie, choć rzeczywiście niektóre projekty ma takie że nigdy bym nie pomyślał o takim. Linia cięcia jest słaba bo pasek zrobiony w trzy godziny żeby stwierdzić jak się coś takiego nosi. Poza tym sam nie wiem czym miałbym to wyciąć? Najbardziej skomplikowane urządzenie w moim warsztacie to suwmiarka:) A tak w wycinaniu tego pełen spontan, w następnym na pewno nie zalakieruje boków na czerwono itd itp. wkońcu całe życie się człowiek uczy. W poniedziałek muszę zrobić giro po lumpeksach bo fajne skóry to ja miałem kiedyś teraz mam nową i resztkę dobrej...

:
No jak dla mnie rowniez przekombinowane jakies te pofalowane...jestem na nie.
No ale ja mam zajawke na klasyczne pasioki wiec nie dziwne ze nie leza mi cos : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ten pofalowany :shock: , biore w ciemno :) super nie wiem dokladnie dlaczego , ale mi sie podobaten oryginalny krój . Brawo Nick

auza
[Usunięty]
:
tez lubie szmatexy .. nigdy nie wiadomo jaka skora sie trafi.

Ostatnio odwiedzilem kilku tapicerow i producentow mebli skorzanych - skora :shock: , minus ze miekka i cienizna ~1m, ale prawdziwa wloska skora - jakosc super, kolory dowolne. Wlasnie robie paski ze skor laczonych - normana czarna 3mm laczona z wloska czerwona i szyte czerwona nitka :D

:
Paski dla odważnych osób ;)
Ja do takich nie należę, więc raczej bym ich nie założył :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.