pierwsza klamra rękodzielicza i druga też.
Odpowiedz do tematu

: pierwsza klamra rękodzielicza i druga też.
Zmuszony życiem zrobiłem sobie kalmrę którą chciałem mieć od jakiegoś czasu do Amfibi. Piszę zmuszony, gdyż mistrz klamrodziej Ciech kuje klamry dla społeczeństwa Vitage i nie ma czasu na poboczne wybryki.
Tak więc przesiąknięty energia mistrza przystąpiłem dziś do dzieła.
Zaczęło się od płaskownika nierdzewki o grubości 6mm, potem przeszła pora na cięcie, piłowanie, wiercznie i efekt gotowy :)
Kosztowało mnie to sporo wysiłku i biegania do sklepu po wiertła, zaprawdę powiadam wam nierdzewka jest przerąbana szczególnie jak się wierci male otwory.
Może ja spoleruję, ale póki co mam dość, bo zajęło mi to większą cześć dnia.
A oto i opisywany proces


Ostatnio zmieniony przez Lao Tse 2014-03-05, 10:22, w całości zmieniany 1 raz
:
Pozwolę sobie zacytować Kumotra " skąd wy się wszyscy bierzecie z takimi zdolnościami " to dotyczyło szycia pasków :) wypadałoby teraz napisać i vice versa . Dla mnie klamerka zarąbista . Ps. co to łuska :) ?

:
Qwa, same talenty!

Jeszcze tylko ją lekko zegnij i będzie miodzio!

:
Albo przynajmniej podbierz od spodu. A najlepiej jedno i drugie :P

BTW to 18? To praca dla ginekologa, niżej 22 bym się nie podjął.

FORZA Robert!
RK WRT
:
adrzejgp napisał/a:
Pozwolę sobie zacytować Kumotra " skąd wy się wszyscy bierzecie z takimi zdolnościami " to dotyczyło szycia pasków :) wypadałoby teraz napisać i vice versa . Dla mnie klamerka zarąbista . Ps. co to łuska :) ?

powiem tak , u nas wszystkie chłopaki to potrafią ;) , tak to łuska 9mm parabellum

[ Dodano: 2014-01-21, 23:37 ]
Santino napisał/a:
Qwa, same talenty!

Jeszcze tylko ją lekko zegnij i będzie miodzio!


specjalnie nie zginałem za bardzo bo obawiałem się że może pęknąć, a to po wielu godzinach spędzonych nad nią było by nie do zniesienia :głową w mur: . Mam zamiar jeszcze podebrać od spodu ale to za jakiś czas, bo mam jeszcze parę dni wolnego i nie chce mi się czasu spędzć w piwnicy.

:
Jest dobrze :)

:
[quote="Lao Tse"]
adrzejgp napisał/a:
Pozwolę sobie zacytować Kumotra " skąd wy się wszyscy bierzecie z takimi zdolnościami " to dotyczyło szycia pasków :) wypadałoby teraz napisać i vice versa . Dla mnie klamerka zarąbista . Ps. co to łuska :) ?

powiem tak , u nas wszystkie chłopaki to potrafią ;) , tak to łuska 9mm parabellum

[ Dodano: 2014-01-21, 23:37 ]
Santino napisał/a:
Qwa, same talenty!



Tu jest kuznia talentów :!: :))
Bo jakie forum tacy Kumotrowie - prawdopodobnie najlepsi na świecie :!: :))
Graty Lao Tse
pifko

:
Lao Tse, teraz już trochę późno bo łuskę zamontowałeś, ale nierdzewka plastyczna - można giąć bez obaw.

Ps: fajnie wyszło, graty że chciało Ci się z nierdzewki, a nie na łatwiznę :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
Lao Tse, teraz już trochę późno bo łuskę zamontowałeś, ale nierdzewka plastyczna - można giąć bez obaw.

Ps: fajnie wyszło, graty że chciało Ci się z nierdzewki, a nie na łatwiznę :D


Pewno masz rację bo trochę siedzisz w tym temacie, ale mimo wszystko bałem się bo nawalałem młotkiem gdy było już wycięcie i materiał był już osłabiony, a druga sprawa że imadło też nie jest pokaźnych rozmiarów i miałem obawy że mogę je uszkodzić. Co do łatwizny to z chęcią bym poszedł na nią ;) gdyż np. mosiądź bardziej mi się podoba, szczególnie spatynowany, ale uważam że do Amfy tylko nierdzewka

Ostatnio zmieniony przez Lao Tse 2014-01-21, 23:10, w całości zmieniany 2 razy
Szymon
[Usunięty]
:
Lao Tse,
Brawo!
Kolejny talent odkryty. pifko

Spam
[Usunięty]
:
pifko

:
:shock: :shock: :shock:
Profeska pełną gębą! Złaź do piwnicy i bierz się do roboty bo taki potencjał nie może się marnować. :))
Gratulacje Lao Tse, popiątna przyjemnosć nosić taki twór.

:
Brawo pifko
Jest bardzo dobrze, jak na pierwszy raz wręcz doskonale

:
Lao Tse, super! Następny talent psia kostka!

Segoy
Maras68
[Usunięty]
:
:shock: następca Ciecha:?:

Lao Tse graty, efekt super :!: :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.