G. GERLACH ORP WILK
Odpowiedz do tematu

:
Przy założeniu, że trzem OOP Wilk, Ryś i żbik poświęcone byłyby różne wersje bezela projektu ORP WILK, do kompletu brakowałoby tylko nieszczęsnego ORP Jastrząb i internowanego przez całą wojnę w Szwecji bliźniaka "Orła" - ORP Sęp. To może "dać" im wersje z datą?

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
mar76ek napisał/a:
okienko "wycinek okręgu" dla 3 sąsiednich dni tj. 21 20 19.


Się nie da się. Już coś o tym wiem :D

Svedos napisał/a:
data o le da się ją wpisać w tarcze będzie w przedziale 3-5


W takim razie niech już będzie na trzeciej, a nie jakaś kulawa na czwartej, czy piątej.

Zinajda napisał/a:
Jak mają być trzy wersje bezela to i trzy OP możnaby ogarnąć, np. całą serię typu "Wilk" tj. OORP Ryś, Wilk i Żbik. Jeśli taka idea przyświecała PT G.Gerlachom od początku, to szczerze jej przyklaskuję i popieram.


W sumie racja, skoro Dzik i Sokół były osobnymi zegarkami, choć poziom "różności" był podobny jak ma to być teraz, to w takim razie czemu wilk ma być jeden ale w trzech skórach?

Ostatnio zmieniony przez soda 2014-02-20, 13:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Niestety data na 3 nie wyjdzie dobrze , okienko datownika wychodzi na indeksie.

:
Dobry kierunek. Fajne wskazowki i projekt tarczy. Kolor zobaczymy, ale na razie taki-se hmmm

Bezel taki troche ... "ciekawy". Bedzie luma w bezelu?

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
soda napisał/a:


Svedos napisał/a:
data o le da się ją wpisać w tarcze będzie w przedziale 3-5


W takim razie niech już będzie na trzeciej, a nie jakaś kulawa na czwartej, czy piątej.

Zinajda napisał/a:
Jak mają być trzy wersje bezela to i trzy OP możnaby ogarnąć, np. całą serię typu "Wilk" tj. OORP Ryś, Wilk i Żbik. Jeśli taka idea przyświecała PT G.Gerlachom od początku, to szczerze jej przyklaskuję i popieram.


W sumie racja, skoro Dzik i Sokół były osobnymi zegarkami, choć poziom "różności" był podobny jak ma to być teraz, to w takim razie czemu wilk ma być jeden ale w trzech skórach?

Absolutnie się zgadzam co do daty i cieszę się z poparcia idei "trzech drapieżników", z tym, że, co gorsza, wilk byłby nie w trzech a sześciu skórach, bez daty i z datą.

A mogłoby być np. tak:
bezel brązowy - ORP Wilk
bezel stalowy - ORP Ryś
bezel stalowy czerniony - ORP Żbik
bezel stalowy z datą - ORP Sęp
bezel stalowy czerniony - ORP Jastrząb

PS. Alamo, ale to normalne, że data albo sekundnik jest zamiast indeksu. Lepsza "3" bez indeksu, niż data na czwartej i pół. Aha, tak przy okazji - może by dać "kanapkowe ślimaczki" na "6" i "9"?

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-02-20, 13:47, w całości zmieniany 3 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
infectedcontrol, w przypadku bezla mosiężno-brązowego luma będzie tylko w trójkąciku, w wersji czarnej PVD we wszystkich indeksach, w stalowej jeszcze nie zdecydowaliśmy.

:
takie indeksy troche amfibijskie, ale fajnie.
Rozwazycie wypukle szklo?

co do tarczy: zielen + zlote detale bedzie rzadzic!
szkoda, ze dopiero za rok...

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
szkoda, ze dopiero za rok...


Musimy kalkulować realnie. Całość poszła już do fabryk, ale zanim zrobią sample, będziemy mieć maj.
Wypukłe szkło, w sensie tego "superdoomed" co ostatnio wszyscy świrują pawiana z nimi ?

Paweł, tarcza nie będzie kanapkowa - albo kanapka, albo nakładane indeksy. A myślę że metalowe nakładane będą ciekawsze ;-)

:
superdome'a to sugerowalem do tego z brazu, tutaj bym widzial delikatnie wypukle, cos jak w P24 moze. Ale ja plaskich szkiel nie lubie - tzn. moga byc plaskie, ale jakos pofazowane chociaz mocniej :)

beceen | ***** ***
:
Podoba mnie się ten projekt. Tak, jak odpycha mnie dzik i jego brat z powodu bezela a pociagają w nich uszy, tak tutaj póki co podoba mi się wszystko :)
Ale do cholry nie zapominajcie o dacie plz... pifko

Będzie może ból z wybraniem wersji, ale to miły ból ;)

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-02-20, 20:32, w całości zmieniany 1 raz
:
mar76ek napisał/a:
Koniecznie z datą !
właściwie to tylko mogę dopisać +1000
D A T A

:
Już mówiłem data na 3 nie "wyda" trafia w indeks, a ja sobie nie wyobrażam tej tarczy bez indeksu z 3, jedyne rozwiązanie to data "pomiędzy". :))

:
Data na 4-5 to największe brzydactwo świata, ale to moje zdanie :P

:
Svedos napisał/a:
jedyne rozwiązanie to data "pomiędzy".

trudno :złośliwiec: ale niech bedzie :))

:
Zapowiada się niezły projekt... znowu :głową w mur: :głową w mur:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.