Sea-Gull M308S
Odpowiedz do tematu

szeryf
[Usunięty]
: Sea-Gull M308S
Kolejna nowość. Czyżby prawdziwe fazy księżyca zrobione przez Chińczyków? :wink:






CipherDog
:
Znakomity :!:

No i "duża data" robi wrażenie.

Podaj jakieś szczegóły - wymiary, cena...

:
Ciemna tarcza jest super.

Widzę że wersja "big date" ST25 ma sie coraz lepiej.

:
Duża data bardzo mi pasuje, mam taką w kwarcowej adriatice i chyba właśnie za to tak lubię ten zegarek :D . Nowe modele Sea-gull 'a robią wrażenie, co prawda diver podoba mi się najbardziej, ale za tego też bym się nie obraził 8)

CipherDog
:
http://shop33452810.taobao.com/

qbapiasek
:
Jest coraz lepiej, a wiadomo kiedy będzie można kupić te ich nowe wynalazki?

:
naprawdę fajne te nowe sea - gulle, mam nadzieję że ceny nie będą bardzo wygórowane

:
Swietny zegarek i bardzo dobre wykonanie

:
Wiecie co do mnie dotarło :) ? Że w przeciwieństwie do np. sszwedo, ja kompletnie na datę nie zwracam uwagi - na każdym mam inna, i tego w zasadzie nie reguluję. Tymczasem istota "big date" jest ... data :) Wiec nie wypada by była niepoprawna! Jednym słowem, zegarki mi się podobają, ale musiał bym zmienić swoje podejście. Czy sądzicie że powinienem to z jakims specjalista skonsultować ... :wink: ?

:
Ja tam do wszystkiego podchodzę z zegarmistrzowską precyzją, dlatego datę ustawiam chociaż wcale z niej nie korzystam, a w Twoim przypadku Alamo toż to grzech pierworodny, zegarkomaniak a zegarka nie ustawia :wink: co sobie o Tobie ludzie pomyślą :lol:

:
Już o mnie myślą że jestem manipulator, malwersant, cham, cynik, działający z niskich pobudek łajdak, a nade wszystko - że wogóle nie kumam jak należy być miłośnikiem zegarków. Teraz dojdzie do tego jeszcze powszechne zgorszenie, że sobie daty nie ustawiam. W zaufaniu :wink: mogę też dodać, że sobie ją sprawdzam, o tempora, w komórce :) ... Nie ma już dla mnie ratunku - jestem na równi pochyłej, i to tylko kwestia czasu ...

:
No nie Alamo, nie pękaj, musisz być twardy a nie "mniętki" :wink:

szeryf
[Usunięty]
:
Dla mnie aktualna data jest równie ważna co sama godzina. Znać ją muszę - z przyczyn raczej zawodowych - każdego dnia. Dlatego preferuję i raczej wybieram zegarki z datownikiem. Przy tej okazji przemknęło mi przez myśl, iż ST-19 nie ma niestety daty, w przeciwieństwie do 3LZF2...

:
Kurcze, za dużo tego mam żeby się martwić :) A co gorsza - większość to 20-50cio letnie staruszki, nie wypada ich "jeździć" zmieniając datę jeśli zakładam każdy średnio 1 raz na rok ... Metodą jest kupowanie bez datowników :wink: ...

:
Nie sprawdzam daty równierz żadko ustawiam taki ze mnie bluebird :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.