m/s Batory SubSecond long run :-)
Odpowiedz do tematu

:
Daito, Może w sobotę poczta działa ale paczków nie biorą do sortowni w każdym bądź razie Pat wczoraj przyniósł. Zegarek od przedpołudnia chodzi jak ta lala. pewnie się od wczoraj dobrze nie nakręcił :)

[ Dodano: 2014-10-06, 18:32 ]
Batory poleciał na regulację do ZG

:
POZOR POZOR POZOR

Kto jest następny w kolejce do Batorego, poproszę adres do wysyłki na PW

:
Poszło PW :)

:
hop pifko

Skate or die!
:
W końcu do mnie dotarł, oczywiście WER Warszawa sobie żarty robi (już kilka ostatnich paczek) i zamiast od razu po nieudanym doręczeniu zostawić na mojej poczcie to paczka wracała na WER facepalm jak w końcu zostawili na poczcie to nie raczyli wrzucić awizo do skrzynki...
Ale do rzeczy, licznik się trochę pogubił, więc sumy nie podam. W ostatniej trasie zaliczył ~454km.

Na żywo robi świetne wrażenie, wskazówki ładnie zmieniają kolor, aczkolwiek w świetle dziennym pewnie będzie jeszcze lepiej. Nie jest duży, ale wg mnie rozmiar optymalny, ewentualnie trochę niższy mógłby być ;)
I dla potwierdzenia fotka (światło nędzne):

Spam
[Usunięty]
:
...Strzała... ważne, że dotarł pifko jak pierwsze wrażenia :?:

:
Wrażenia bardzo pozytywne, rozmiar na który sporo osób narzeka dla mnie jest jak najbardziej odpowiedni. Wskazówki cieszą oko i to bardzo ;) Polerowana koperta świetnie zgrywa się ze stylem zegarka.
Gdybym miał jakieś wolne środki to może nawet bym się skusił :)

:
Jak tam? :popcorn: Teraz kolega Jimmy?

Ostatnio zmieniony przez Chorwat 2014-10-31, 00:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Tak, paczka została wysłana dopiero wczoraj. Ja niestety jestem w delegacji, musiałem poprosić moją lepsza połówkę i trochę opóźniła wysyłkę ;)
Możliwe, że dziś już dojdzie.

:
Batory dopłynął do celu. Zacumował.
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, zegarek idealnej wielkości z obłędnymi wskazówkami.
Zdjęć brak (wstawię wieczorem lub jutro).
Pozdrawiam

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Jeszcze tylko Chorwat i Batory jedzie do mnie :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
.............zdjęcie robione widelcem :głową w mur: i umiejętności brak

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
...dla tych wskazówek warto czekać... do mnie jeszcze 10 kolejek :(

:
Wyrobisz się? Zdaje się, że zabawa miała trwać do końca roku...

:
..........pierwszy GG, na który żona zwróciła uwagę....................podoba się.
Wskazówki są obłędne pifko



Ostatnio zmieniony przez jimmy 2014-11-02, 19:34, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.