czy sumo jest warte grzechu?
Odpowiedz do tematu

: czy sumo jest warte grzechu?
znowu ja :))
do pary do Hexy ma być blue Sumo i docelowo zastąpić blue Raya. Ino zegarka nigdy w ręku nie miałem. Więc grzecznie pytam...czy jest warte mania?
Casualowy nurek, do pracy casual - wszystko się zgadza. Brać czy marudzić.
Mieć choć na chwilę wypada?

:
Nigdy go nie mialem, ale zauważyłem, ze u wiekszosci posiadaczy po pewnym czasie sprzedaje. Dla mnie jest on super wykonany, klasyczny, spójny, w spokojnej stylistyce, no i tu te ale, nudny. Lezy na nadgarstku, jak przyklejony.
Moze Revolta wiecej napisze o plusach sumo :-P

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2014-02-13, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Uważam, że jest to uniwersalny zegarek. W tym przedziale cenowym to Król jest jeden :))

:
Kolega z pracy ma niebieskiego i jest bardzo zadowolony (lub tylko tak twierdzi) ale dla mnie jest nudny jak flaki z olejem. Do tego jeszcze ma 20mm w uszach co przy jego średnicy wygląda nieco komicznie.
Ja osobiście bym nie kupił.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Miałem przez jakiś tydzień i odesłałem. Za nudny. Aczkolwiek to tylko moje zdanie.

:
Boff zamiast tego sumiaka popatrz na armidę tylko Szymonowi nie pokazuj :D

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Na Stenka Military Vintage!

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
jak się do Sumo na 100% przekonać nie mogę, to te wszystkie rolexovate nudzą mnie niemiłosiernie. Hexy byłem pewien (design), Apollon byłby super gdyby nie ta wysokość (też nie mierzyłem). Idę na trening, może jak dostanę strzała to mnie olśni.

:
macałem...przymierzałem...iiii...moim bardzo skromnym zdaniem sumo zdecydowanie nie jest warte grzechu...a mówiąc wprost monster zjada sumo na śniadanie...ale to całkowicie moja subiektywna ocena

Ostatnio zmieniony przez pdrog 2014-02-13, 20:18, w całości zmieniany 1 raz
lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
niebieskie daje rade. I tyle. nie rozumiem fenomenu tego zegara - jest ok, poprawny, ale niczym sie nie wyroznia wg mnie. No i insert trzeba od razu zmienic na ladny ;)

beceen | ***** ***
:
Takie pytanie to jak kij w mrowisko :D

Ja zegara na żywca nie widziałem hmmm

Jest bardzo wiele pozytywnych opinii na jego temat, ale mnie zniechęca ta "cipka" (za kolegą Segoyem) zamiast indeksu na dwunastej :(

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
cipka... facepalm
to se kup citizena, bedziesz mial majtki do kompletu, jak taki wstydliwy :złośliwiec:

beceen | ***** ***
:
No ale żółtego bym nosił.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
e jest on super wykonany, klasyczny, spójny, w spokojnej stylistyce, no i tu te ale, nudny.


+100

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Sumo warto mieć... Tak wiem, ja akurat swoje sprzedaję, ale po blisko 2,5 roku, żadnego zegarka tyle nie miałem-użytkowałem. Za 2k zł rewelacyjny zegarek.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.