Stany, stany...
Odpowiedz do tematu

:
Iks napisał/a:
Fazi napisał/a:
uwierzytelniony adres też mam

Chodzi o to, żeby przeprowadzić transakcję zakupu z wysyłką na inny adres, w innym kraju, wtedy ten inny się automatycznie potwierdzi i będzie widniał jako 'zweryfikowany' dla zagranicznych sprzedawców ;)

Łukasz - widzisz :idea: - mądrego to i warto posłuchać pifko pifko (bo niektórzy to tylko jakąś neomową zamęt tylko wprowadzają :złośliwiec: facepalm )

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-02-13, 10:44, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
a jak taki, pardon Fazi, misiu kolorowy chciałby signature required to taki Polamer jest tam komu podpisać, pokwitować?

:
Pytam w 2 watku, prosze o szybka odpowiedź:

Co zrobić- zegarek nie wysłany, nie mam kontaktu ze sprzedawcą, wczoraj minął termin dostarczenia...czy mogę od razu wnosić o anulowania transakcji na zatoce i zwrot pieniedzy przez PP, czy muszę otworzyć spór :?: Ten sam zegarek znalazłem gdzie indziej i jesli tylko mogę to odpusciłbym tego sprzedającego hmmm

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-02-15, 17:44, w całości zmieniany 1 raz
:
W PP zawsze musisz otworzyć spór, bo PP daje szanse obu stronom na zajęcie stanowiska...
A jak nie kupowałeś przez Zatokę, to może być upierdliwie...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Właśnie - tylko, (jak już pisałem w innym wątku), żebyś terminów dotrzymał, bo mogą być problemy, Machu...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dzięki za wyjasnienia, do 45 dni na szczęście jeszcze daleko- zaraz otwieram spór i czekam....

:
Machu, jak płaciłeś kartą kredytową albo przez PP i kartę kredytową masz podłączoną do PP to zawsze możesz zgłosić w swoim banku, że nie otrzymałeś zakupionego przedmiotu. To opcja gdy PP zamula ze sporem. Bank odda Ci kasę i ściągnie należność z paypala.

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.