Stany, stany...
Odpowiedz do tematu

:
ehhh już dawno nieaktualne od 15 minut
odwidziało mu się low value, a zadeklarowaną wartością to by mnie VAT nie ominął, prawda?
na pośrednika też kręci nosem. pewnie się naczytał jakiś pomówień

:
bofff, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Kolo dostaje kasę z góry to co mu zależy. Może ja trafiałem na samych normalnych sprzedawców. hmmm

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Amerykańce mają problem z ogarnięciem, że najpierw dostają kasiorę, a potem wysyłają...
To taka atrakcja z którą trzeba się liczyć...

A adres Polamera czy tam innego pośrednika dodaje się do PP w ciągu kilku sekund... facepalm

Grunt aby przy płatności wybrać ten adres jako wysyłkowy.
No kurna, Pany...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Kufa, ja w piatek zapłaciłem za wylicytowany zegar i do dziś nie wysłany, tak się zastanawiam czy to właśnie po zmianie adresu dostawy gość się nie pogubił :P

:
Machu, Ja dwa dni temu zapłaciłem i mam to samo, od dwóch dni cisza. Ale sprzedający ma same pozytywy (ponad 1400) więc pewnie jest rzetelny i w końcu wyśle :))

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
bow napisał/a:
Amerykańce mają problem z ogarnięciem, że najpierw dostają kasiorę, a potem wysyłają...
To taka atrakcja z którą trzeba się liczyć...

A adres Polamera czy tam innego pośrednika dodaje się do PP w ciągu kilku sekund... facepalm

Grunt aby przy płatności wybrać ten adres jako wysyłkowy.
No kurna, Pany...


Chodzi o to czy adres jest confirmed czy unconfirmed.

:
Hmm, to jak takiego przekonać, że zmieniony adres jest Ok :?: Wiadomość z potwierdzeniem wystarczy hmmm

:
selassje napisał/a:
...Ja kozystam z doma shipping...

hmmm korzystam, korzystam, korzystam ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Wybieram adres Polamera przy płatności i jeszcze nigdy problemów z tym nie miałem.
Naturalnie przed płaceniem Amerykaniec wie jak będziemy działać i nawet rozumie o co biega, chociaż tego nie jestem pewien... (mówię tutaj o sposobie wysyłki... bo nie poruszam tematów wartości - oni są na to przeczuleni do granic wytrzymałości Polaka).

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
ten ewidentnie mocno wydygany. Widać, że poczytał, bo pisał mi o tym, że wysyłka na pośredników to niepewna rzecz i on nie wie itp, ja mu na to all risk on me! payment z góry! a on, że pewnie i tak go potem PayPalem będę ścigał....
co ma wisieć nie utonie, może Sumo kupię a Hexę i tak upoluję

:
A tak z ciekawości zapytam, bo mi się PayPal okoniem stawia - jak zmienić w dodawanym, nowyn adresie (Polamer) kraj z PL na USA, bo domyślnie i nieedytowalnie Polska mi sie ustawia :?: :oops: :oops:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
imo nie można dodać do paypala polskiego adresu US
chyba, że masz konto w US bank z ich kartą

A gwoli podsumowania - historia z happy endem. Przypomniało mi się, że mam rodzinę w Kanadzie. Szczęśliwy WUSowiec wysłał na adres kanadyjski. Teraz tylko przekonać tamtych do odwiedzin muszę...

:
Może się Robert_bow_Łatwizna wypowie :D :złośliwiec: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Co tu mówić...

Z Kanady przyjechały do mnie MWG i Orsa.
Z USA przyjechały do mnie Debaufre, Parnis, Mudman, Citek CB0018.

To nabytki z ostatnich kilku miesięcy...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ale gdzie USA wpisałeś w adresie :?: plask plask

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.