Sea-Gull 819.552 Pilot
Odpowiedz do tematu

: Sea-Gull 819.552 Pilot
Widzieli?

http://detail.tmall.com/i...6861_5731&pos=3










:
Niebieski i biały chętnie bym nosił... ale widzę że cena w okolicy 1k wychodzi na nasze

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Niebieski świetny . Daito, no 1 k to nie zachęca do zakupu.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A za Tissota w tym stylu i z automatycznym werkiem krzyczelibyście, że darmoszka .. facepalm

;) :D

:
kornel91 napisał/a:
Daito, no 1 k to nie zachęca do zakupu.


No lekko ryło wykrzywia ale... może by tak... średnice znalazłem 44mm ale nie mogę rozszyfrować jaki on jest gruby...

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
14,5mm

:
Ciekawie rozwiązane wskazówki ażurowe hmmm .. jeśli nie świecą to straszna lipa by była .

:
Tomek napisał/a:
A za Tissota w tym stylu i z automatycznym werkiem krzyczelibyście, że darmoszka


Tym bardziej, że Mewki są naprawdę zajebibi zrobione (jeśli ktoś się boi 'China Made' na tarczy) ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ej, ale żartujecie, że to fajne, tak?

Widzieliście, że wskazówki są zdecydowanie za krótkie??

:
Santino napisał/a:
Widzieliście, że wskazówki są zdecydowanie za krótkie??


Musiał przyjść i zepsuć... esteta się znalazł. :złośliwiec:
;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Z litości nie wspomniałem, że zupełnie nie pasują stylistycznie do tarczy :D

:
Taka moda i uroda projektu... :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Tak jak Sylwek zauważył - ten projekt do mnie nie gada - nasz forumowy lotnik wygląda zdecydowanie lepiej :/

:
Słoniu napisał/a:
Tak jak Sylwek zauważył - ten projekt do mnie nie gada - nasz forumowy lotnik wygląda zdecydowanie lepiej :/


Zwłaszcza jak popatrzymy na stosunek efektu do ceny hmmm I to w "oszałamiającej" ilości :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.