Nurki CITIZENA
Odpowiedz do tematu

:
Doprecyzuję info, cena kup tera 1,5k cena minimalna 0,9k i nikt nie licytuje :) .

:
Mozna go kupic tutaj:

http://www.higuchi-inc.com/PMX56-3002.html

jak widac czesciowo z utwardzanego tytanu, 40mm...

radze poszukac jeszcze Citizenów z serii Attesa - kilka miażdży wykonaniem, materiałami i designem (choc to akurat zależy co kto lubi):



a są i takie (wiem, o nurkach miało byc :oops: ):


:
Taki Doxa look musi kosztować i basta, z tym że ja bym wolał tą Doxe kwarcową którą można kupić w Złotych Tarasach 1,3 k w sklepie , ale można wyrwać taniej (pomrańczka z PVD lub w stali ).

Darecki
[Usunięty]
:
Coraz ładniejsze Te Citizeny pokazujecie :)

:
Chyba czas skończyć to bateryjkowe szaleństwo, to porządne forum :wink: :wink: , gdzie jest jakiś admin,........eh zapomniałem że i jeden i drugi to bateryjkarze, jeden od zawsze drugi o kilku dni :D

:
Popieram Towarzysza Przodownika Pracy - Bateryjki na Księżyc :wink:

:
Proszę nie osłabiać takimi durnymi tekstami Wujka Spinnera - wśród bateryjkowców jest masa fajnych zegarków... :wink:

:
Spinner napisał/a:
Proszę nie osłabiać takimi durnymi tekstami Wujka Spinnera - wśród bateryjkowców jest masa fajnych zegarków... :wink:

Pokaż chociaż jeden :lol:

:
Chociazby powyzsze - co masz im do zarzucenia? W czym by byly lepsze gdyby werk w srodku byl np. automatyczny?

:
Nie zegarków, tylko elektrycznych urządzeń służących do odmierzania czasu, zegarek to wujek Spinneros ma dzisiaj na nadgarstku, to takie z metalowymi kółkami w środku :wink: :lol: :P i kółeczkiem na srężynce :wink:

Edyta

He he he, Spinnerosie, były by zegarkami :wink:

:
Nie bądź talibem... Mie mam nastroju na durne gadki dzisiaj wiec lepiej zamilknę...

A jak bedziesz miał wyrzucic te swoje kwarcowe ML-e to lepiej mi je daj...

:
Nie Spinaj się Spinnerosie, to takie łyk endowe żarty niewinne :wink: :lol:

:
Spinnerosie odrobinka adrenalinki przed łikendem :P

I przyznam się ostał mi się ostatni kwarcok, z którym nie wiem co zrobić :?
Małemu nie oddam, bo to atlanitic, chyba dziś go obfocę i wstawię na podmiankę :P

:
Troszkę odbiegnę od tematu głównego, pozostając w jego okolicy. Ostatnio zachciało mi się posiąść jakiś zegarek naszpikowany wieloma, w większości do niczego niepotrzebnymi funkcjami typu jakiś termometr, barometr, pulsometr itp. Chodzi o model zegarka cyfrowo - analogowego. W oko wpadł mi w pierwszej kolejności znany chyba Wam wszystkim CITIZEN JY0000-53E Skyhawk Atomic Time Eco-Drive :lol: Jakie są Wasze opinie nt w/w łocza :?:


Dodam, żeby uprzedzić ewentualne rady, NIE PODOBAJĄ MI SIĘ G-SHOCKI. Ani, ani. Mierzyłem kilka razy, protreca kolegi nawet dziś - to nie to.

:
Mua ma jedną generalną uwagę, że w rzeczonym, jakże zacnej marki i ciekawej technologii zegarku znanej z doskonałej jakości produkcji prowinencji brakuje tylko, by na tarczę nasrać i wpuścić węża :lol:
Zdanie długie, ale mam nadzieję że oddałem w nim wszystkie emocje ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.