Moje II
Odpowiedz do tematu

:
Fajne, ten brąz mi się bardzo widzi.

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
a ja znalazłem ostatnio woreczek foliowy upchnięty w tę śniadaniówkę z której tak raczyłeś polewać z 4 nówka nie śmiganymi twoimi paskami :)) ale mam radochę :))


Ty znalazłeś, czy córka? :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Córka - oddała mu bo nie szło tego pogryźć :D

:
po pierwsze to córka ma zakaz grzebania w moich rzeczach i zna konsekwencje jego naruszenia, a po drugie Flati facepalm to że lejemy na potęgę z siebie to jest imo ok ale polewanie z dziecka facepalm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
... to że lejemy na potęgę z siebie to jest imo ok ale polewanie z dziecka facepalm


Się nie unoś, sam napisałeś, że w pudełku śniadaniowym było, więc samo się kojarzy z gryzieniem/jedzeniem :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Senkju Panowie.
Trochę się nazbierało, nie było kiedy wrzucać przez ostatni czas, tylko jakieś pojedyncze...
















FORZA Robert!
RK WRT
:
Ten ostatni rozjechany mnie się bardzo widzi :)
To zwężane 24?

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Też czekam na pewnego męskiego rally :złośliwiec:

:
ak, to stare było 24/22 bodaj.
A rally zaczęte...

FORZA Robert!
RK WRT
:
A mi się widzi ten z przeszyciami niebiesko czerwonymi. Fajny.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, Do Hamiego możesz spróbować przypasować :twisted:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian, aż tak nowoczesny nie jestem :)) Do DB czarny z pomarańczowym szyciem byłby git tylko tam ciężko pasek jakiś wepchać :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.