click-a-watch z pudełkiem
Odpowiedz do tematu

:
Ok dzięki Wojtek, chodzi mi po głowie ten biały Seiko Stargate co go Tomek pokazł na nato hmmm

:
No mnie też ale chyba odpuszczę.
Jakby miał te 45-46 bez koronki to już bym kliknął przed obiadkiem ;)

:
Zamawiał ktoś coś u nich ostatnio? Kolega z drugiego forum dostał od nich info, że już nie wysyłają do Polski ze względu na kwestie celne... hmmm

:
Ktoś i u nas coś pisał, że dostał info o wstrzymaniu wysyłek do Polski :/

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Kilka dni temu zamawiałem Seiko i dostałem już numer przesyłki. Ale ja brałem zwykłe Seiko chrono.
Przy wyższych modelach Seiko widnieje natomiast taka informacja:

"We do not ship the following Seiko models to EU listed countries. Grand Seiko, Astron, Velatura, Premier, Sportura, Ananta."

Pozdrawiam,
Bartek
:
Już przy samej rejestracji nie można wybrać Polski, więc to coś innego... hmmm

:
hmmm

Mail z wczoraj:

"Hi,

Your item has been shipped out via Swedish Post with tracking no. RE629104198SE
Usually, registered mail takes 1 - 2 weeks of delivery time.


You can track at http://www.track-trace.com/post, after 1 - 2 working days time.



Many Thanks,

Customer Support"

Pozdrawiam,
Bartek
:
Mi 26-go marca odpisali, że nie wysyłają do Polski.
Więc ten sklep dla nas chyba już nie istnieje :( ,a dopiero co zaraziłem się Seiko.

:
Może ograniczenie dotyczy tylko nowych klientów? ;)

:
Miejmy nadzieję, że tak jest. Można tam coś ciekawego dla siebie znaleźć w przyzwoitych cenach.

:
Ja też parę dni temu odbiłem się od click'a. Szkoda, bo sklep ma (miał?) bardzo przyjemne ceny i fajny motyw z wysyłką przez Szwecję. Z braku laku postawiłem na konkurencję z Singapuru- w moim przypadku zamówienie na mywatcheshub wyszło minimalnie drożej.

keep cool but care
:
Kupowałem przedwczoraj , ale nie kombinowałem z wybieraniem kraju tylko od razu do płatności przez PayPal , a tam już adres ma.
I czekam :popcorn:

:
jacjakuza, i jak doszedł zegarek? Bo też mam chęć zamówić jak by się dało jeszcze.

Ostatnio zmieniony przez mr03 2014-05-09, 20:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Doszedł , doszedł , wszystko bezproblemowo ;)

:
jacjakuza, zamówiłem już w sumie na creationwatches ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.