KLAMRY VINTAGE by CIECHU- LIMITACJA 30 SZTUK
Odpowiedz do tematu

:
..............klamra czeka na zegarek, który powstaje w wielkich bólach ;) hand made pełną gębą :D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
JIMMY - zdradziłbyś zarys projektu, albo co... ;)

jakaś rycina czy projekt ? twórcze inspiracje? przeżycia metafizyczne :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-05-05, 20:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Spam napisał/a:
...melepety :!: a nosicie swoje klamerki :?: moje ciągle w pudełkach :( stal czeka na zegarek... a mosiądz miał być pod waltka... ale temu zgubiła się taka mała sprenzinka i doopa... nie ma czasu dorobić :( i wszystko stoi... jedyna pociecha, że zażyczyłem sobie niepostarzany błyszczący mosiądz... no i klamerka leżakując w pudełku nabiera naturalnej patynki :)) nie to co wasze chemiczne :złośliwiec:


Ja się zabezpieczyłem i również wybrałem wariant bez patyny, bo jeszcze muszę zamówić pasek do połączenia robura (na razie do niego będzie klamra) z tą klamrą ;)

Spam
[Usunięty]
:
gryson napisał/a:

Ja się zabezpieczyłem i również wybrałem wariant bez patyny


...i to jest słuszna koncepcja... bęęęęędzie Pan zadowolony :))

...swoją drogą to ma Miszcz Ciech rękę do tych klamer pifko

:
Już przebieram nogami, bo nie mogę się doczekać tej klamry ;) Szybko muszę nad pasiorem pomyśleć, żeby nie wyszło na to, że dotrze do mnie wyczesana klamra a nie będzie do czego jej zamontować :D

:
gryson napisał/a:
Już przebieram nogami, bo nie mogę się doczekać tej klamry ;) Szybko muszę nad pasiorem pomyśleć, żeby nie wyszło na to, że dotrze do mnie wyczesana klamra a nie będzie do czego jej zamontować :D


............tak jak u mnie :wkurzony: a klamra zacna, oj zacna

[ Dodano: 2014-05-05, 20:53 ]
Maras68 napisał/a:
JIMMY - zdradziłbyś zarys projektu, albo co... ;)

jakaś rycina czy projekt ? twórcze inspiracje? przeżycia metafizyczne :złośliwiec:


..............na dzień dzisiejszy nie mogę, jak koperta zostanie skończona to coś pokażę, a teraz cisza

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Moja ma być robiona w przyszłym tygodniu, więc w tym muszę zadbać o pasek. Muszę przejrzeć bazarek i oferty sklepów lub zwrócić się do naszych paskorobów o jakąś szybką ofertę.

Spam
[Usunięty]
:
...nosicie ten wintydżowy wypust :?:

...mój świeżo co zaprzęgnięty... nota bene... z jeszcze żywą babeczką... a nie tak jak w wielu przypadkach z martwym brodaczem :D




Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.