Nowe nabytki Vintage.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Omega śliczna i niespotykana,jestem bardzo zadowolony!Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia,muszę sobie postawić jakiś nowy cel.Może Dżeger a'la Kloss?Co o tym myślicie?
O taki jak kolegi Kadariusa

Ostatnio zmieniony przez buran 2014-07-02, 17:28, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Kolejny fan Klossa ... nie przeczę, stylowy ... jednak chyba nie opuszczę mojej "sfery budżetowej". ;) :)

:
ZIM wrócił od mistrza, z nową ośką i chula aż miło.
Ryjek niezbyt ciekawy, poszukam zamiennika (miesiąc temu miałem w ręce resztki ZIMa z ładną tarczą...)

W słabszym świetle nie jest już tak dramatycznie.

Od zadka strony wygląda lepiej ;)


Antisocial and faceless...
:
Ryjek fajny,mi się podoba.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
:)
Zostałem zainfekowany kieszonkami.
Wczoraj bez żalu nie licytowałem fajniutkiej 30mm Omegi z lat 1940 +/-, która poszła za 400 PLN. Sam przymierzam się do zrobienia trochę miejsca. Powstrzymuje mnie lenistwo ;) .

Ostatnio zmieniony przez mw75 2014-07-03, 19:29, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:
mw75 napisał/a:
Zostałem zainfekowany kieszonkami.


pifko Bo one cudne są :)) ... a kieszonkowa budżetówka jest ogromna, różnorodna i często lekceważona przez kulekcjonerów ... niemal jak lata 70-te ;) :D

Dla mnie to swoisty fenomen ... piękny stuletni przedmiot za stówkę. cool

Spam
[Usunięty]
:
Woj_Woj napisał/a:
mw75 napisał/a:
Zostałem zainfekowany kieszonkami.


pifko Bo one cudne są :)) ... a kieszonkowa budżetówka jest ogromna, różnorodna i często lekceważona przez kulekcjonerów ... niemal jak lata 70-te ;) :D

Dla mnie to swoisty fenomen ... piękny stuletni przedmiot za stówkę. cool


...no jak nie :?: jak tak :!:

mw75 kieszonki to cudowne rzeczy... ale jak ze wszystkim... należy zachować umiar bo może się przejeść :/ ale zawsze potem przychodzi smak na nowe :złośliwiec:

Maras68
[Usunięty]
:
Spam napisał/a:
kieszonki to cudowne rzeczy... ale jak ze wszystkim... należy zachować umiar bo może się przejeść :/ ale zawsze potem przychodzi smak na nowe :złośliwiec:


i potem się kwarcoki plasticzane śnią po nocach niektórym :złośliwiec:

na szczęscie po drobnej infekcji wracają szybko do zdrowia pifko

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-07-03, 20:10, w całości zmieniany 1 raz
Spam
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
Spam napisał/a:
kieszonki to cudowne rzeczy... ale jak ze wszystkim... należy zachować umiar bo może się przejeść :/ ale zawsze potem przychodzi smak na nowe :złośliwiec:


i potem się kwarcoki plasticzane śnią po nocach niektórym :złośliwiec:

na szczęscie po drobnej infekcji wracają szybko do zdrowia pifko


...pomroczność jasna :D ale dobrze, że mi odpuściło :D

:
Spam napisał/a:
Maras68 napisał/a:
Spam napisał/a:
kieszonki to cudowne rzeczy... ale jak ze wszystkim... należy zachować umiar bo może się przejeść :/ ale zawsze potem przychodzi smak na nowe :złośliwiec:


i potem się kwarcoki plasticzane śnią po nocach niektórym :złośliwiec:

na szczęscie po drobnej infekcji wracają szybko do zdrowia pifko


...pomroczność jasna :D ale dobrze, że mi odpuściło :D


............ciekawe na jak długo :złośliwiec:
:D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Maras68 napisał/a:


i potem się kwarcoki plasticzane śnią po nocach niektórym :złośliwiec:



Się tak nie śmiej. Plastika to ja z chęcią prestiżowego i "łopływego" nabędę na rower. ;) Przeca z Hanhartem nie pojadę czasówki, bo ten ciężki, kanciaty i mi pójdzie po wynikach. Marek, Pojadę teraz do Bytomia i jak nabędę co trzeba to przywiozę Ci tą Dogmę na chatę.

Pozdro!!!
:
a kiedy jest teraz Bytom?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Marek, Pojadę teraz do Bytomia i jak nabędę co trzeba to przywiozę Ci tą Dogmę na chatę.


SUPER :) pifko pifko pifko

[ Dodano: 2014-07-04, 06:35 ]
Ciniol napisał/a:
a kiedy jest teraz Bytom?


pierwszy weekend m-ca...

a ja śmignę na Świdnicę :)

:
Woj_Woj napisał/a:

pifko Bo one cudne są :)) ... a kieszonkowa budżetówka jest ogromna, różnorodna i często lekceważona przez kulekcjonerów ... niemal jak lata 70-te ;) :D

Dla mnie to swoisty fenomen ... piękny stuletni przedmiot za stówkę. cool

+1000

pozdrawiam
Narfas

:
;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.