Nowe nabytki Vintage.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jeśli chodzi o oferty na allegro, paczcie to:
http://allegro.pl/klasycz...4353044710.html
Sprzedający o mocno podejrzanej reputacji, znany ze sprzedaży prawie autentycznych Poljotów deluksiaków jeszcze z folią na deklu oraz licznych zegarków "jak z fabryki" (przy czym należy podejrzewać, że to jego fabryka).
Albo dostał ofertę nie do odrzucenia, albo spękał i zakończył aukcję bo ceny mu nie pasowały. Nie wnikam.

A z innej beczki: takiego zalewu drobnego cwaniactwa jak na Allegro to ja nigdzie nie spotkałem. Nie chciałbym tu się rozwodzić nad tematem cech narodowych i tego typu pierdami, ale tylko na Allegro mam wrażenie że każdy chce każdego wkręcić. Zazwyczaj na niewielkie sumy, takie małe przekręciki, tyci-tyci wałeczki, wykłócać się nawet nie warto (nie mówiąc z zawracaniu d*** Policji), ale wkurw pozostaje. Niezmiernie irytujące i zniechęcające.

pozdrawiam
Narfas

Maras68
[Usunięty]
:
a co myślicie o tym Zenicie:

http://allegro.pl/zenith-...4398759397.html

:
Maras68 napisał/a:
a co myślicie o tym Zenicie:

http://allegro.pl/zenith-...4398759397.html

Jak dla mnie OK. Słabo widać wskazówkę sekundową, ale wydaje się w porządku.

pozdrawiam
Narfas

:
...........allegro omijam dużym łukiem jak Enicara składaka jako oryginał chciano wcisnąć.
............no i ceny z czapy, ostatnio nawet na chrono24 jest taniej .

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Przepraszam za jakość fotek ale robiłem je na szybko u zegarmistrza - Łamaga poszła do spa.


Aluminiowa lunetka i dekiel, pewnie reszta też*, fajne grube celuloidowe szkło, wskazówki rękodzieło, w środku FHF 18,5 - jak na moje niewprawne oko.
Lubię takie maszkarony.

*naprawdę się nie przyjrzałem, zegarek miałem w ręku kilka minut ;) .

Ostatnio zmieniony przez mw75 2014-07-10, 16:36, w całości zmieniany 3 razy
Antisocial and faceless...
Maras68
[Usunięty]
:
fajna pasóweczka :)

niech się nosi dzielnie, gratki pifko

:
Ładna pasówka ! pifko

Spam
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
Ładna pasówka ! pifko


+1

pifko

:
Taka pasówka z epoki


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Pasówka? :shock: WOW!

Pozdro!!!
Spam
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Pasówka? :shock: WOW!


...no i po co go wyprowadzałeś z błędu facepalm a tak by sprzedał po taniości :złośliwiec:

:
Ależ skąd Wojtku, zrobłłem tylko wielkie oczy, bo zegarek ładny ;)

Pozdro!!!
Spam
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
zegarek ładny ;)


...fakt...

:
Zegarek fany, ale jak tak na niego patrzę... muszę w końcu zrobić parę eksperymentów z nakładaniem lumy.
Wiecie czego używać jako bazy do robienia klajstru z tego proszku świecącego a Allegro?

pozdrawiam
Narfas

Spam
[Usunięty]
:
...lumę na indeksy chcesz dać :?: tego bym osobiście nie ruszał... nowa luma imo średnio wygląda na takiej tarczy...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.