Nowe nabytki Vintage.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Piękny klasyk :idea: - zazdraszczamwielce :!: :)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Svedos napisał/a:
Spam napisał/a:
a u mnie takie cuś się klikło


tiaaaaaa...samo się klikło :))



:))
... jednak vintage zwyciężyło ;)
Graty pifko

Spam
[Usunięty]
:
Ciech napisał/a:

... jednak vintage zwyciężyło ;)


...bezapelacyjnie... i mam nadzieję że już mnie nie najdzie na głupie ekscesy :D

stiopa
[Usunięty]
: Replika Pilot Watch Collection "VINTAGE" z Atlas E
Kupiłem replikę zegarka Pilot Watch z Atlas Editions na werku mechanicznym Made in China bez sygnatur, bez jakich kolwiek nr itd. Sami oceńcie i dajcie komentarze.

Jest to wierna replika zegarka pilotów RAF z bombowego dywizjonu 9 , latającego na samolotach

VICKERS WELLINGTON.

Zegarek wygląda dokładnie tak , jak te które dostawali oficerowie tego dywizjonu w 1939r.












A tu większa Galeria

Ostatnio zmieniony przez stiopa 2014-06-20, 21:08, w całości zmieniany 2 razy
Maras68
[Usunięty]
:
ciekawy zegar ;) luma świeci, sprawdzałeś już ?
na indeksach i w cerkiewkach jest jakaś masa świecąca, równo położona, koperta i koronka nawiązują niczym w projekcie Tokaja do lotniczych zegarków lat 30-stych, co do werku ja nie znaju, ktoś z grona fachowców może oceni co to może być...

Stiopa - niech się nosi pifko

:
Stiopa i masz wojaka pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
stiopa
[Usunięty]
:
Zrobie fotę w nocy lumy i wstawię.

:
Stiopa zegar w klimacie lotniczym vintage i 100% nosiłbym pifko

:
Werk to tzw. China Standard, nazywany też Shanghai Standard, SZ-1 (to od pierwszej wersji werku z fabryki Seagulla) albo po prostu szanghajem. Robią go w Chinach w co najmniej kilku fabrykach, pierwowzorem był zdaje się jakiś Citizen.
Ten tutaj jest nawet nie najgorzej wykończony, przynajmniej nie ma zadziorów na krawędziach mostków.

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2014-06-20, 17:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Stiopa fajny. Ma klimat, jest moc pifko

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2014-06-20, 18:17, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
Stiopa... jeszcze czapkę pilotkę i gogle... będzie komplet... na rower jak znalazł :złośliwiec:


pifko pifko pifko

Maras68
[Usunięty]
:
Spam napisał/a:
Stiopa... jeszcze czapkę pilotkę i gogle... będzie komplet... na rower jak znalazł


To taki prawie jak nasz gerlaszy "Tokotaaj" ;)

:
A gdzie to ten Atlas jest dostępny :?: hmmm hmmm

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-06-22, 18:01, w całości zmieniany 3 razy
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Wintergreen napisał/a:
Rodzina przedwojennych cushion case powiększyła się właśnie. Do rodzeństwa Lilpopów dołączyła Eterna J.Zegrze nabyta drogą przyjacielskiego przejęcia ;)
Obrazek

Piękna rodzina, piękna. Zazdroszczę i gratuluję :)

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
stiopa napisał/a:
Jest to wierna replika zegarka pilotów RAF z bombowego dywizjonu 9 , latającego na samolotach

VICKERS WELLINGTON.


Nie chcę przesądzać, ale na pierwszy rzut oka, to cała ta seria wygląda mi na mocno naciąganą. Wypuszczają za dużo "luźnych wariacji na temat" jako "wierne repliki" faktycznych zegarków służbowych... Zrobiłeś może research i znalazłeś gdzieś potwierdzenie powyższego (oczywiście mam na myśli zegarki, nie Wellingtony :)) )?.

hrabia - dzięki - polonica to mój nr 1 :)

Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2014-06-26, 07:53, w całości zmieniany 1 raz
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.