Diverek na EDC i nie tylko EDC
Odpowiedz do tematu

:
Zayebisty jest zielony quarter bezel :głową w mur: :głową w mur:



bym se może na wiosnę kupnął hmmm tylko mam obawy o wielkość trochę

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, - bier Pan - ja stonkę czerwonkę chce :głową w mur:

:
goTomek, to jeszcze dobrze pomierz w kwadracie. Krzysiek chyba ma ten Remikowy niebieski egzemplarz :)

Słoniu, a Bestii już nie chcesz ?? :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Krzysiek to chyba juz dawno nie ma hmmm :D
Tomek ma, nawet kiedyś przez chwilę nosiłem w Kwadracie i chyba było dobrze, ale nie pamiętam dobrze ;) Musiałbym jeszcze raz ponosić, niby ziomek zza miedzy, ale jakoś czasu brak ;)

Takiego jeszcze w temacie (diver EDC) znalazłem



DIVEMASTER 200 AD765BGR, bakteria, na zielonego fazę mam akurat ale i inne fajne kolorki są dostępne :D


Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Brązik przygarnąłbym gdyby tylko był z automatem... :/

:
goTomek, Fajny ten zielony, mam podobną fazę a dobra "bakteria" nie jest zła.

:
goTomek a gdzie sie tego Andka kupuje??? hmmm

:
goTomek, ten zielony bardzo fajny. Dobra bakteria nie jest zła :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
luki2323, To nowe w miarę jest, na ebayu coś nie widzę, jest tylko u źródłą http://www.android-usa.co...=divemaster+200 za 175$ + 55$ ship + pewnie opłaty :głową w mur:
Ale jest też (nie wszystkie kolory) w seriouswatches za 129 euro, w EU więc już bez dodatkowych opłat http://www.seriouswatches...0-ad765bgr.html

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
podziękował :)

:
A ja wrzucę ze dwa zdjęcia swojej Deep Blue Pro Aqua:




Świetna bransoleta 24mm zwężana przy zapięciu do 20 mm . Świetna tarcza specjalnie nie zmniejszyłem za mocno zdjęcia żeby było widać jak napisy są nałożone są srebrne i fajnie się mienią. Mój egzemplarz ma tylko jakiś paproch pod szkłem co widać koło godziny 2 .

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-03-27, 13:36, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, fajne fotki :) coraz się bardziej do zielonego przekonuję :shock:
Ale ten paproch pod szkłem na 2 by mnie wqrwił strasznie w zegarku za ponad tysiaka :wkurzony: , też mam taki paproch w vostoku K3, ale tu tak nie wkurza ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Zdjęcie makro to bardziej widać bo paproch ma z 0,5 mm ale trochę drażni chociaż myślę, że da się żyć ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Android fajny, ale za wielki hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Co jakiś czas trzeba odświeżyć temat a że wskoczył na gumę to i nowe zdjęcia :)





[ Dodano: 2014-10-26, 15:44 ]

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.