Diverek na EDC i nie tylko EDC
Odpowiedz do tematu

:
Wczoraj był maraton po sklepach i pusty jak gwizdek jestem :)) Ale wszystko na Święta już kupione cool

A poza tym coś tam do mnie leci z tego sklepu cool

:
A może cos z tańszej półki INVICTA F0066 z nowszym mechanizmem NH35A niż w pierwszym wykonaniu i poprawioną lumą.
Co prawda nie jest to zegar tak znany jak Orient czy Deep Blue ale naprawdę robi wrażenie 47mm średnicy, na branzolecie , wszystko można do niego założyć, mechanizm dobry.
Warto pomyśleć ;)

INVICTA F0066
:
Słoniu kupił i mi się zaczyna podobać. Jak żyć :głową w mur:

http://www.dutyfreeisland...Code=SEL03004B0

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Słoniu kupił i mi się zaczyna podobać. Jak żyć :głową w mur:

http://www.dutyfreeisland...Code=SEL03004B0


Nie zostaje nic jak tylko

KLIK

:
revolta, tylko w przyszłym roku mogę pozwolić sobie na diverka i myślałem o pro aqua ten dużo tańszy bo troszkę ponad 700zł i teraz myślę czy brać albo dozbierać i kupić DB.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
revolta, tylko w przyszłym roku mogę pozwolić sobie na diverka i myślałem o pro aqua ten dużo tańszy bo troszkę ponad 700zł i teraz myślę czy brać albo dozbierać i kupić DB.


Ciezki wybor hmmm

:
No właśnie mam dylemat. Niech Jacek recenzję to zobaczymy. Bo sprzedać pewnie nie sprzeda :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
No właśnie mam dylemat. Niech Jacek recenzję to zobaczymy. Bo sprzedać pewnie nie sprzeda :)


Jak by orient był na kajdanie to bym brał orienta zamiast DB , ale to jest moje zdanie , DB fajny nawet maiłem DB ME ale to nie to co orient

:
No właśnie bransolety trochę brakuję. Też lubię na bransolecie żeby czuć ciężar zegarka.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Cytat:
Słoniu kupił i mi się zaczyna podobać. Jak żyć :głową w mur:


Kupić - w tej cenie nie ma opcji na takiego diverka z takim mechanizmem :facepalm: Gdzie indziej w promocjach są po 380$ :złośliwiec:

emster
[Usunięty]
:
Śmiem twierdzić, że pod pewnymi względami 40N5A wyprzedza seikowe 6R15. U mnie jest dokładniejszy. Data zmienia się na "klik". Tylko ta rezerwa 40h...

:
No rezerwa to i w Seiko niewiele większe. Tylko już ten nowy M-force ma stop sekundę i dokręcanie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
emster
[Usunięty]
:
Ten M fajny, sam bym kliknął gdybym bardzo podobnego nie miał, bo za te pieniądze ciężko znaleźć taki poziom wykonania.
Z drugiej strony jak nie jesteś pewny, to pewnie i Aquę w końcu dokupisz cool

:
No dobra póki co temat EDC rozwiązany i to za pół ceny założonego budżetu :) Dlatego nie musiałem czekać do wiosny. Więc i tutaj fotki wstawię :)



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
I to był dobry wybór - imo lepszy niż wszystko inne cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.