Helberg watches
Odpowiedz do tematu

:
moze z pelnymi maskownicami wygladal by lepiej. Za ciezka koperta do takiej lotnikowej tarczy.
BTW, czemu ten temat jest przypiety?

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
BTW, czemu ten temat jest przypiety?

Już nie jest :)) Wuj wie, po co był hmmm

:
Mnie się całkiem podoba taka hybryda, jakby był jeszcze trochę bardziej "odważnikowy", to bym się zastanowił nad zakupem ;)

:
jak wyjdą poza render to się zobaczy :popcorn:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ladny render paska :))

beceen | ***** ***
:
Ujdzie, ale koperta z brązu czy tytan? Jak brąz to kufa mam dosyć, mój już wygląda jak niezły vintage :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Projekjt fajny, tylko czemu taki naleśnik i manual hmmm

:
A mnie się podoba. Od dawna mnie korciło, żeby MM zrobić z tą tarczą a teraz nie musiałbym

Skate or die!
:
HELBERG CH8 5th Anniversary EDITION :arrow: http://oceanictime.blogsp...ry-edition.html


:
W sumie spodziewałem się wyzszej ceny ;)

I podoba mi się uczciwe podejście - żadne tam 'since 1500 r. p.n.e.', tylko piszą wprost, że robią te zegary od kilku lat :))

:
Tanio nie jest... Jestem ciekaw, czy w realu rzeczywiście ta soczewka wyprawia aż takie cuda z tarczą. Jeśli tak, to wygląda słabo hmmm

:
to nie jest soczewka.
To jest taki sam efekt jak u mnie w armidzie - widziałeś, nie wygląda to źle.
Soczewka to jest tu:

Skate or die!
:
prezesso u Ciebie nie ma efektu "przekręconej" tarczy. To pewnie właśnie wina "bańki". hmmm

:
Jest Zbychu. Tylko może nie pamiętasz

Ale faktycznie jakby mniej

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.