Hamilton Khaki SkyMaster UTC
Odpowiedz do tematu

:
Występuje też z taką wersją paska


Pozdrawiam

Jarek
:
Podobny do tego z Legend Divera.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Spinner napisał/a:
Daito facepalm


No co...??? hmmm nie lubię ETY i "szwajcarskich zegarków" :P Ale to nie znaczy że mi się nie podobają... :D

Nieczynne z powodu że zamknięte
Szymon
[Usunięty]
:
Woytec,
bardzo, bardzo fajna recenzja. Czytało się super, zegarka gratuluję raz jeszcze! pifko

:
Ja "dotrwałem" do końca i nadal czuje niedosyt :) Bardzo fajnie sie czytało i oglądało, zegar tez fajny, może niekoniecznie na wiszlistę, choć po Twoich fotkach, przynajmniej wpadł w oko ;)
Dzięki, naprawdę świetnie się czytało pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Jarek, ale tarcza troszkę inna chodzi o kolory cyfr GMT tu są białe u Wojtka taki khaki.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Świąteczne fotki :)









:
Piękny jest.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Bez dwóch zdań, daje radę. pifko

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
No ładny, nie powiem, gratki!

:
Witam,
Mam pytania co do tego zegarka gdyz chciałbym go kupic:
1. Jak mozna go porownać do Longine'a LD? czy jakość wykonania jest podobna? Ciągle mam rozterki czy Hami czy Longinnes LD :-)
2. Minęło juz troszke czasu od tej recenzji... Czy Hami spisuje sie dobrze, mechanizm unormował sie?
3. Jakie wymiary nadgarskta ma właściciel Hamiego?:-) chciałym miec jakis punkt odniesienia:-) nie widziałem jeszcze Hamiego na żywo". LLD mialem juz na rece..

Dziekuje z gory za info!
Pozdr.

Giwera
:
Zegarek już "poszedł do ludzi" ale

1 - Trudny wybór.
LG to taki kultowy model a Hamilton raczej mało znany. Jeśli wziąć pod uwagę MSRP to oba moim zdaniem są przewartościowane.
Jesli wyznacznikiem miałaby być rozpoznawalność zegarka to stawiałbym na Longinesa.
Za to Hamilton ma ciekawszy werk - 2893 z GMT a LD zwykłą 2824 . Te bajeranckie suwaki logarytmiczne są na codzien zupełnie nieprzydatne za to druga strefa czasowa niektórym może być potrzebna.

2 - Już go nie mam więc nie odpowiem ale dopóki miałem to chodził dobrze chociaż co do sekundy już później nie nie sprawdzałem.

3 - Solidne 20cm, w porywach nawet trochę więcej ;) W sumie dlatego sprzedałem Hamiltona.

:
Dzięki za szybką opdowiedz... Tez uważam, ze wszystkie te zegarki są przecenione. Większośc części jest robiona na maszynach CNC, koszty więc sa znikome...ale Szwajcarzy doją nas jak dojne krowy.

Poblem w tym, ze Hamiltona nigdy nie miałem w reku wiec ciężko mi ocenic wykonanie. Obecnie mam Longina Heritage 1954, fajny zegarek ale chciałbym cos na zmiane. O ile Hami zbliza sie wykonczeniem do Longina to nie bede mial zadnych watpliwosci. Jesli chodzi o prestiz, pozycjonowanie marki to dla mnie pojęcie wzgledne. Chodzi glownie o wyglad... Longines LD to drugi moj "target" ale ta bazowa ETA 2824 vs 2893 i roznica w cenie wobec UTC! Place chyba na markę. No coz, zobaczymy... jeszcze raz dizkei za info!
Pozdr.

Giwera
:
Longinesa oglądałem i przymierzałem i gdybym miał wybierac pomiędzy tymi dwoma to jednak Hamilton.
Ogólnie fajniejszy :)
Wykończenie też na poziomie, powiedziałbym nawet, że lepsze jak w LD który w sumie niczym mnie nie zachwycił.

:
Świetny zegar. Chociaż jak dla mnie X-winda nie przebija.
Recenzja bardzo dobra, szczegółowa, dużo ładnych zdjęć. Miło poczytać/pooglądać.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.