Hamilton Khaki SkyMaster UTC
Odpowiedz do tematu

:
kornel91 napisał/a:
Emre, będzie na pewno pasował :)


a jakby co to pewnie chętnie odkupisz za pół ceny? :D

:
Emre napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Emre, będzie na pewno pasował :)


a jakby co to pewnie chętnie odkupisz za pół ceny? :D


Oczywiście, że tak :) A poważnie mam X-winda nadgarstek 17,5-18cm L2L 54mm i leży super. SkyMaster jest troszkę mniejszy jak Wojtek pisał L2L 51mm i płaski 13mm więc IMO będzie leżał dobrze.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tomek napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Emre, będzie na pewno pasował :)

Nie wątpię, to w sumie damka .. ;)


O to, to...
Muszę go połowicy sprezentować bo aż fstyd nosić takie maleństwo :/



;)
Dzięki za dobre słowa i docenienie wkładu.
Zeszło mi z tym wczoraj dobre pół dnia, przede wszystkim z fotkami.

:
Fajnie się czytało , dzięki Woytec .

:
Fajna recka, a foty mniazga pifko Leżał taki dobrych kilka miesięcy na kizi, ale obfocony był tak, że nikt się nie interesował facepalm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Leżał taki dobrych kilka miesięcy na kizi


no co TY :shock:

Jak ja go przegapiłem? :facepalm:

Pozdrawiam

Jarek
:
Świetna recenzja świetnego zegarka. Bardzo dobrze się ją czytało.
Ostatnio oglądałem dużo zdjęć Hamiltonów i z obserwacji wychodzi mi na to, że większość , jak nie wszystkie, mechanizmów jest w wersji elabore.
Napisałeś, że szkło jest płaskie, ale efekt zaginania występuje raczej tylko w szkłach sferycznych. Na filmiku z youtuba też mi wygląda na delikatnie wypukłe, a antyrefleks jest od wewnątrz na 100%.
Trzeba również powiedzieć, że Hamiltony mają jedną z najlepszych lum. W SG tylko Omega może konkurować z Hamiltonem. Tissot, Certina (poza diverem iso), Longines (troszkę się zbliża) nie istnieją świeceniem przy Hamiltonie.

Ostatnio zmieniony przez Maro66 2013-11-30, 12:39, w całości zmieniany 1 raz
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Tak się teraz przyglądam temu szkiełku i faktycznie, jest lekko wypukłe ale tak naprawdę delikatnie.
Aż linijkę przyłożyłem żeby sprawdzić.
Wczoraj wieczorem już prawie na oczy nie widziałem ;)

Dzięki, poprawię opis. pifko

:
Brawo za reckę, piękny ten sikor.. Co do świecenia Hamiltonów to pierwsze słyszę, że komuś ta luma imponuje.. Z moich obserwacji to świecą miło, ale ultra krótko hmmm

:
fajny zegarek i recka. przyjemnie się czytało

:
Recenzja świetna, zdjęcia też mi się podobają, ale zegarek ma dwie zasadnicze i dyskwalifikujące go wady czyli ETA 2893-2 i napis swiss made na tarczy :głową w mur: Jeśłi chodzi o "szwajcarskie" produkty to zdecydowanie wole czekoladę niż składaki...

Ostatnio zmieniony przez Daito 2013-11-30, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Bardzo fajna recenzja, ale i zegarek bardzo ciekawy i rzadko spotykany. Na tarczy trochę "wężowiska" ale bardzo mi przypadł do gustu, bo to kolejny model "na którym widać, która jest godzina".

Aha ŚWIETNE fotografie!

:
Wojtek, mega zegar i foty - graty też recki... Od początku mi się podobał w katalogach a teraz to już wishlista się kłania... :głową w mur

Daito facepalm

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Woytec plask super recenzja pifko edit: fotki przemega !!!

Bardzo podoba mi się ten zegar i być może wejdzie na krótką listę moją życzeniową :D

Moim zdaniem plusem ujemnym i jedynym w zasadzie jest ten pasek. Po prostu crocolook to imo obciach jest facepalm

Jakby nie można było czegoś w rodzaju russian leather zapodać ;)

Ale jak to mawiał klasyk: "Ważne, żeby te minusy nie przesłoniły Wam plusów"

:)) :)) :))

Ostatnio zmieniony przez bert69 2013-11-30, 22:01, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.