Koszulka forum 2014
Odpowiedz do tematu

:
Grizzly napisał/a:
Najwyższy czas :złośliwiec:


No wiem jeszcze chwila i dostałbym wp** znaczy się odwiedziłoby mnie 4 kontrahentów z Ukrainy :D :D :D

Edyta:

Nie zabijcie mnie - ale czy w napisie Mołnia nie brakuje literki "i" (oczywiste w cyrylicy) ......

Ostatnio zmieniony przez yorki_man 2014-03-14, 10:48, w całości zmieniany 1 raz
:
yorki_man napisał/a:
...Nie zabijcie mnie - ale czy w napisie Mołnia nie brakuje literki "i" (oczywiste w cyrylicy)...

Szczerze mówiąc :idea: - chyba masz rację (a ja gupia pipa) tego nie wyłapałem wcześniej :złośliwiec: :oops: :oops:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Wysłałem Piotrkowi pliki z korektą napisu.

:
A tych dwóch co nie zapłacili dotąd, na czarną listę i tutaj ich podać do publicznego wychłostania!

FORZA Robert!
RK WRT
:
Fazi napisał/a:
yorki_man napisał/a:
...Nie zabijcie mnie - ale czy w napisie Mołnia nie brakuje literki "i" (oczywiste w cyrylicy)...

Szczerze mówiąc :idea: - chyba masz rację (a ja gupia pipa) tego nie wyłapałem wcześniej :złośliwiec: :oops: :oops:


a odwróconego R nie czyta się jako "ia"?

edyta: rzeczywiście, brakuje "odwróconego" N

Ostatnio zmieniony przez marekgro 2014-03-14, 14:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Mamy farta.
W ostatniej chwili poprawka poszła.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
cool

:
Dobra Pany ostał nam się jeden gapowicz i lecimy z tematem.

Mam tylko prośbę aby każdy sprawdził czy przelał tyle ile miał przelać bo pomyłek kilka było a w gorączce leżę i średnio mam ochoty by kilkadziesiąt przelewów jeden po drugim w tym stanie sprawdzać.

O dziwo nie wszyscy do samych wpłat (a nawet i po nich) byli świadomi, że robimy dwa projekty koszulki na raz.
Jak widziałem przelew to nie sprawdzałem sumy tylko odhaczałem wpłatę i stąd mogą być źle wyliczone sumy.

Mam nadzieję, że gapowicz wpłaci i w poniedziałek odpalimy sito by drukowało koszulki : )

[ Dodano: 2014-03-17, 23:32 ]

Ostatnio zmieniony przez pisar 2014-03-18, 00:07, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Jak tam?

:
Dobra Pany potrzebuję info czy to jest już w 100% ok bo po tej akceptacji nie ma już zmian:




"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ja nie mam uwag.

:
Niech leci...

Wy macie zegarki ja mam czas...
:
poczekam co Fazi napisze :D

:
To piszę ja, inny nieświeć, można drukować :))

:
yorki_man napisał/a:
poczekam co Fazi napisze :D

A to dlaczego :?: Ja nie mam już uwag hmmm hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.