Koszulka forum 2014
Odpowiedz do tematu

:
Zinajda napisał/a:
O innym stylu nawet nie myślałem!
pifko

Pawciu bierz noże do Zgierza , a ja wezmę plastry :)) pifko

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Remik, plastry to ja tradycyjnie biorę :))

:
Svedos napisał/a:
Remik, plastry to ja tradycyjnie biorę :))


Sylwek, Ty to masz etat "Napomocratunku" :D

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Santino napisał/a:
A tak poważnie, to wcale nie jest śmieszne :-(


Nie jest.
Ale szyją tam dokładnie wszyscy, więc jak sobie oglądałem ostatnią "uświadamiającą kampanię" dlaczego nie można sobie kupić TSa za 2 euro, a koniecznie należy za 39 euro w galerii obok, to mnie pusty śmiech ogarniał.
Pamiętacie tę tragedię jak się zakłady włókiennicze zawaliły ?
Tam na filmach można było pooglądać co tam szyją - "boki zrywać" :evil:
Dlatego np. ja mam taką zasadę, że swoich koperantów ze wschodu dobieram jak najmniejszych. Ideałem są firmy rodzinne, bo wtedy wiadomo że te pieniadze zostają w kieszeniach rzeczywistych pracowników i rzemieślników. Tyle że to błędne koło, bo ci ludzie - jak już zarobią wystarczająco - sami rozwijają swoje zakłady w kierunku który potem oglądamy w ckliwych dokumentach ... Takie są tam na miejscu realia, i kropka. Oczywiście możemy się strasznie oburzać że pracują 12 letnie dzieci. Skutkiem "ratujacych" działań wszelkiego rodzaju będzie to, że te dzieci zostaną pod publiczkę zwolnione z zakładu gdzie pracują w jako-takich jak na lokalne okoliczności warunkach, i wylądują na ulicy lub w o wiele gorszych miejscach. Ale wuj, grunt że zwyciężył humanizm przez duże "ch" - i można lajkować na fejsbuniu.

:
Dzis rano w przemilym towarzystwie wpadlismy na pomysl koszulki. Mianowicie chodzi o takata, ale zamiast samolotu xwingi ze star wars.

Damy rade?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
to napis by musiał być "piu piu piu", a nie takatakataka. Tak czy inaczej wchodzę :popcorn:

:złośliwiec: :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Szymon
[Usunięty]
:
Iks napisał/a:
to napis by musiał być "piu piu piu"


:))
Jesteś moim fanem. Z "piu piu piu" biere!

:
Jak dla mnie może być "piu piu piu" :)) Pomysł jest extra.

Kuba
:
pifko

:
pifko pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
IMHO to by musiało być dokładne nawiązanie do "takataki", znaczy widok dwu X-wingów "en face" w ramce, u góry napis (jakiś, może "czwarty wymiar") i mordka. U dołu tekst "PIUPIUPIU" w mniej więcej takim samym układzie jak "TAKATAKA". Inaczej żart nie będzie zrozumiały. Spróbuję coś takiego narysować.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2015-05-24, 22:00, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Szymon
[Usunięty]
:
Zinajda napisał/a:
IMHO to by musiało być dokładne nawiązanie do "takataki", znaczy widok dwu X-wingów "en face" w ramce, u góry napis (jakiś, może ?czwarty wymiar") i mordka. U dołu tekst "PIUPIUPIU" w mniej więcej takim samym układzie jak "TAKATAKA". Spróbuję coś takiego narysować.


Inaczej sobie tego nie wyobrażałem pifko

:
Zinajda napisał/a:
IMHO to by musiało być dokładne nawiązanie do "takataki", znaczy widok dwu X-wingów "en face" w ramce, u góry napis (jakiś, może ?czwarty wymiar") i mordka. U dołu tekst "PIUPIUPIU" w mniej więcej takim samym układzie jak "TAKATAKA". Spróbuję coś takiego narysować.



Biore .

:
pifko pifko

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
revolta napisał/a:
Zinajda napisał/a:
IMHO to by musiało być dokładne nawiązanie do "takataki", znaczy widok dwu X-wingów "en face" w ramce, u góry napis (jakiś, może ?czwarty wymiar") i mordka. U dołu tekst "PIUPIUPIU" w mniej więcej takim samym układzie jak "TAKATAKA". Spróbuję coś takiego narysować.



Biore .

+2
pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.