Koszulka forum 2014
Odpowiedz do tematu

:
marekgro napisał/a:
tak czy inaczej, jeśli okaże się, że wybieramy więcej niż jeden projekt i chcemy iść przez cupsella, możemy dostać od nich przykładową koszulkę dowolnego koloru (ale bez naszego nadruku).

jeśli o mnie chodzi, obojętnie jak będziemy iść, byleby koszulki były.


Brałem do tej pory koszulki z każdej edycji. Wiem, że tylko pisar może zagwarantować dobrą jakość samych koszulek jak i nadruku.
Jeśli będą robione gdzie indziej to ja się nie zapiszę, choćby nie wiem jak zajedwabisty będzie projekt. I myślę, że parę innych osób też ;)
Ciśnienia nie ma. Poczekajmy na finalne projekty, wycenę i dopiero róbmy listę.

Santino mógłbyś od postu numer 632 wyodrębnić nowy temat "Koszulki 2015" ;) ?

Ostatnio zmieniony przez Bronek 2015-05-19, 22:34, w całości zmieniany 1 raz
" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Bronek napisał/a:
Wiem, że tylko pisar może zagwarantować dobrą jakość samych koszulek jak i nadruku.
Jeśli będą robione gdzie indziej to ja się nie zapiszę, choćby nie wiem jak zajedwabisty będzie projekt. I myślę, że parę innych osób też


Podpisuje się obieca rencamy. Nie chce żadnych marketówek o wątpliwej jakości w stylu FL.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
+1

Ostatnia edycja koszulek była prześwietna. Jakość koszulek :shock:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Weźmiecie do Zgierza te koszulki, co tak dobrą jakość mają?
Porównam z moją Mołnią.

:
No ale to te z Mołnią przeca hmmm ;)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
No to nie kumam zachwytów...

Nie to, żeby zła była, ale też rewelacji nie widzę.

:
No ale nie rozciągają się, kolor trzymają, nadruk nie złazi itp. I to na plus bardzo jest.
Bo np. ostatnia Takatakataka lekko zmęczona się zrobiła już ;)
Przynajmniej u mnie :)

Ostatnio zmieniony przez agaron 2015-05-19, 23:47, w całości zmieniany 1 raz
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Może Santino brał tą zwykłą, a nie premium hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Santino napisał/a:
No to nie kumam zachwytów...

Nie to, żeby zła była, ale też rewelacji nie widzę.


Sylwek, żeby była jasność... Koszulki, które Ty produkowałeś też były bardzo dobre jakościowo :) Chodzę w nich cały czas ;)
Chodzi mi generalnie o to, żeby robić koszulki w sprawdzonych miejscach.
Jak patrzę na to co zostało po nadruku Foki to się obawiam cupsella i tym podobnych :(

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Iks napisał/a:
Może Santino brał tą zwykłą, a nie premium hmmm

Wszystkie w tamtym roku były te droższe w okolicach 50 zł . I jak mam ze 30 różnych koszulek to ta jakościowo jest chyba najlepszą.

[ Dodano: 2015-05-20, 08:53 ]
Iks napisał/a:
Może Santino brał tą zwykłą, a nie premium hmmm

Wszystkie w tamtym roku były te droższe w okolicach 50 zł . I jak mam ze 30 różnych koszulek to ta jakościowo jest chyba najlepszą.

Znowu :wkurzony:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Były dwie wersje tych co robił Pisar ;)
Na zapisach wybieraliśmy kto jaką chce. No i nadal utrzymuję, że jakościowo świetne są ;)

:
Bronek +1
Jedyna róznica jest taka, że sobie i tak wezmę jaka by nie została suma sumarum wybrana pifko
Takatakę dalej noszę, a minęlo 4 lata. Owszem, nie mam jej na sobie 24/7 - ale i tak zjada jakością resztę.

Szymon
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Takatakę dalej noszę, a minęlo 4 lata. Owszem, nie mam jej na sobie 24/7 - ale i tak zjada jakością resztę.


Ja Takataki mam dwie (czarną i czerwoną), ale z drugiej edycji.
Robią furorę jak ją ktoś zobaczy (a szczególnie podobały się ludziom w USA - tam przynajmniej najwięcej ludzi lajkowało koszulkę)

Szymon
[Usunięty]
:
Kuffa.. przez debuga się czasami jednego posta wrzucić nie da, a tu dubel facepalm

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2015-05-20, 10:33, w całości zmieniany 1 raz
:

wersja wektorowa tu: http://cloud.wmg.com.pl/ChinaWatches/cosmo.pdf

Pozdrawiam całą grupę
Piotr

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.