Koszulka forum 2014
Odpowiedz do tematu

:
;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
hop

Segoy
:
Panowie.
Zostało dwóch nieokreślonych ale ruszam projekt dalej i zakładam, że sie dookreślą (założyłem, że biorą jak większość droższą).

Czekam na ostateczną wycenę i zamawiamy.
Jednostkowy koszt może być ciut większy jako, że nie osiągnęliśmy zakładanego pułapu 50 szt.

Będę informować na bieżąco.

Tak wygląda wstępna wizualizacja:



Zobaczcie czy wszystko jest ok by później nie było płaczu : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Jako twórca (hłe hłe!) rysunku, stanowiącego podstawę projektu, pozwalam sobie niniejszym stwierdzić swój brak zastrzeżeń:

Jest O.K.!

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Też mi się podoba... pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
...jest dobrze pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Prosta a zarazem genialna !.....nie mogę się doczekać.

:
Ja wypadam - w sumie żadna z poprzednich koszulek nie była fajna .... A teraz jeszcze burdel w wątku, zero info uporządkowanego - nie chce mi się.

:
mazok, chcesz Snickersa? :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555, zły dzień mam :głową w mur: :foch:

:
mazok, nie rób scen. Jak zrezygnujesz to nam jeszcze bardziej zawyżysz koszt. Poza tym jak już się powiedziało A to powiedz też B.
Nie łam się : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar, nie ułatwiasz, zamiast pouczać - podaj link do rozmiarówki, zdjęć poglądowych, projektu nadruku, gramatury koszulek no i ceny - na razie wszystko "roz$%^%^e" po całym wątku jest i trza sobie samemu poskładać - dla mnie słabizna organizacyjna i tyle.

P.S. koszulki "tańsze" "droższe" WTF? - normalnie puzzle informacyjne.

Foch nie upoważnia do bluzgania

Ostatnio zmieniony przez Santino 2014-01-25, 10:43, w całości zmieniany 2 razy
:
na 14-stej stronie masz rozmiarówke cool

:
mazok, jak napisane powyżej na 14 stronie książe znajdzie pełen zestaw info.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Wiesz Piotrze, nie wiem dlaczego przypomina mi się stary ludowy dialog:
"- Leniu, naści jaje...
- A czy obłupione?...

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.