Szalone lata 70-te
Odpowiedz do tematu

:
Woj_Woj, w środku siedzi EB 8800.

http://ranfft.de/cgi-bin/...0&2uswk&EB_8800

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
crayzee napisał/a:
Woj_Woj, w środku siedzi EB 8800.

http://ranfft.de/cgi-bin/...0&2uswk&EB_8800


Pewnie w tej wersji ...
http://www.ranfft.de/cgi-...&&2uswk&EB_8806

...mam takiego "divera" na zwykłym 8800 ... i czekam na dawcę ... i czekam, i czekam :D
... a podobno pełno tego :mad:

:
Piękny zegar. Hm.... ;)

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
crayzee napisał/a:
Ciekawe wężowisko :-)


Kuda mu do dzisiejszych... :))
Czyli fajny.

Gboo.

:
Coś mi się wydaje, że mi wrażeń potrzeba ... schematy poznawcze lekko trzeszczą ;)

Taki "żenujący jarmarczny wynalazek" nabyłem ... może stawać w szranki ze stadionem hrabiego :D






Maras68
[Usunięty]
:
całkiem fajny, aż dziw bierze ;) pifko

:
Woj_Woj napisał/a:
Coś mi się wydaje, że mi wrażeń potrzeba ... schematy poznawcze lekko trzeszczą ;)

Taki "żenujący jarmarczny wynalazek" nabyłem ... może stawać w szranki ze stadionem hrabiego :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Fajny , ciekawy mało spotykany kształt. pifko

:
Woj_Woj napisał/a:
Coś mi się wydaje, że mi wrażeń potrzeba ... schematy poznawcze lekko trzeszczą ;)

Taki "żenujący jarmarczny wynalazek" nabyłem ... może stawać w szranki ze stadionem hrabiego :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdziwisz się, ale podoba mi się. W żadnym razie nie nazwałbym go ani żenującym ani jarmarcznym. Może nieco ostentacyjny, ale jest w nim harmonia.

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2014-12-05, 19:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Narfas napisał/a:
Zdziwisz się, ale podoba mi się.


:shock: :shock: :shock: ... to się dziwię wymownie ;) ... a ostentacyjny jest :) ... no i ma ring :D

:
Woj_Woj napisał/a:
Coś mi się wydaje, że mi wrażeń potrzeba ... schematy poznawcze lekko trzeszczą ;)


Pięknościowy. To jest zegarek, który mówi: "prosze mi zaufać, jestem fachowcem" :)

Cytat:
Taki "żenujący jarmarczny wynalazek" nabyłem ... może stawać w szranki ze stadionem hrabiego :D


Przecież to Seiko, ito bez piątki, więc musi być koszerny :złośliwiec: :D

A "stadion" hrabiego jest jak opoka; mógłby schylić czoła jedynie przed samym Ariki :))
(Hrabia: tak szczerze, to całkiem jest niezły)
pifko )

Gbq.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2014-12-05, 21:36, w całości zmieniany 2 razy
:
Woj_Woj, powiedzmy sobie szczerze, swojego Lord Matica bym na tego zawodnika nie wymienił, ale przytuliłbym go z radością!
Piękny stan (zawstydzający mojego zjechanego stadionowca) i piękny dizajn! Takie zegarki lubimy :) Gratulacje szczere!

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
hrabia, Twój stadion jest chyba najfajniejszy z tych które widziałem ... a mój TV LCD bije wszystkie telewizory. :D

... i oby nam się następne najfajniejsze trafiały. pifko

:
Woj_Woj napisał/a:
Coś mi się wydaje, że mi wrażeń potrzeba ... schematy poznawcze lekko trzeszczą ;)

Taki "żenujący jarmarczny wynalazek" nabyłem ... może stawać w szranki ze stadionem hrabiego :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek


...........świetny telewizor pifko Nosiłbym

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Woj_Woj napisał/a:
Coś mi się wydaje, że mi wrażeń potrzeba ... schematy poznawcze lekko trzeszczą ;)

Taki "żenujący jarmarczny wynalazek" nabyłem ... może stawać w szranki ze stadionem hrabiego :D


Woj_woj raczej jest to inna kategoria niż stadion, ale zegarek godny pozazdroszczenia, chciałbym być jego właścicielem

:
A co wy na takie elektryczne art deco z lat 70:



Proszęwybaczyć lekki syfek, ale to relikt prosto z dna szafki, gdzie leżał ładnych parę lat - byłem tak zdziwiony że się jednak ostał, że prztarłem o nogawkę i na stół :)







Gboo.

[ Dodano: 2014-12-06, 12:40 ]


Ciekawe, co tam jeszcze jest...

G.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2014-12-06, 13:45, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.