Kieszonki ze starej komody
Odpowiedz do tematu

:
Spam,
Z tymi aukcjami coś się dziwnego porobiło ... budzik na 100% miał się zakończyć jutro ... wiem, bo się szykowałem na niego ... a tu nagle koniec i to tak jakby wszystko było OK.
... z amerykańcami to nie jestem pewien ...

:
Illinois skończył się "planowo". Nawet nie klikałem, bo stwierdziłem, że jak tylu chętnych, to snajperzy na grubo ponad dwie stówy wywindują. I troszkę sobie pluję w brodę, bo bym miał ową kieszonkę do pooglądania werku ;)

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
Spam
[Usunięty]
:
Woj_Woj napisał/a:
Spam,
Z tymi aukcjami coś się dziwnego porobiło ... budzik na 100% miał się zakończyć jutro ... wiem, bo się szykowałem na niego ... a tu nagle koniec i to tak jakby wszystko było OK.
... z amerykańcami to nie jestem pewien ...


...generalnie w tym sezonie zaważyłem jakiś niespotykany w moim odczuciu szał na allegro... wśród kupujących i sprzedających... na jebeju trafiłem chrono taniej niż na allegro... ale to szansa 1/100...

hrabia napisał/a:
Illinois skończył się "planowo". Nawet nie klikałem, bo stwierdziłem, że jak tylu chętnych, to snajperzy na grubo ponad dwie stówy wywindują. I troszkę sobie pluję w brodę, bo bym miał ową kieszonkę do pooglądania werku ;)


...fakt... ja się szykowałem na circa 250 w tym szaleństwie hmmm ...a żałuję SB... była by na nim piękna pasówka...

:
Wczoraj za 5 dych z przesyłką (w zasadzie to dwiema przesyłkami) wpadły mi dwa zegarki, więc szał się chyba kończy ;)
Inna sprawa, że to była źle obfocona trupiarnia z najniższej półki, z której nic może nie być.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Spam napisał/a:
..generalnie w tym sezonie zaważyłem jakiś niespotykany w moim odczuciu szał na allegro...

Popatrz, w ciągu ostatnich kilku miesięcy, na Allegro, trafiłem stosunkowo tanio dwie Omegi (1910-1930), jedna Kup Teraz, jedną z licytacji. Ceny raz, że były niższe sporo niż się spodziewałem, niż powiedzmy, średnia krajowa, dwa kilkukrotnie niższe niż ceny tych samych modeli na ebay. hmmm

Antisocial and faceless...
:
Są jakieś fale w tym roku. Raz każdy chłam schodzi za ciężką kasę, raz z reguły drogawe zegarki idą za stos. nieduży szmal.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Czyli okres polowań nadal trwa ... na jelenie niestety też. ;) :)

:
.............cebula biurkowa :/

..............z chińskim kumplem :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
...jimmiak pifko

:
I to z klapiącymi uszami :)

Gboo.

Maras68
[Usunięty]
:
Jimmy - a może chomątko i na łapkę kieszeń wrzuć ;)

:
Świetny Jimiak pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
...........dzięki Panowie pifko
Maras, to wielki zegar jest................na moją łapę za duży :D

[ Dodano: 2014-12-23, 11:35 ]
Jacek. napisał/a:
I to z klapiącymi uszami :)

Gboo.


........mucha w warsztacie mi przysiadła, bezczelnie na ścianę :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
...mały spacerek z rana...


:
Spam napisał/a:
...mały spacerek z rana...


Wrrrrrr ... :wkurzony: ;)
pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.