Co Ci ostatnio wpadło w oko.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Borewicz napisał/a:
Ale wyczułem mechaniczność.


Po zapachu spalin z taką pewną nutą oleju rzepakowego po 3-dniowym smażeniu frytek?

:
Toyota napisał/a:
Obrazek


fajoski :))

Tylko, że damka, jakby to bow powiedział :D

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
goTomek napisał/a:
i nie wiem który fajniejszy


Bulova :popcorn: Ale ze złotym nie wolno pokazywać, bo ja mam fazę :foch: :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
bert69 napisał/a:
Toyota napisał/a:
Obrazek


fajoski :))

Tylko, że damka, jakby to bow powiedział :D


pifko

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Szymon mi przypomniał.
Znów wałęsałem się, znaczy tego... czekałem na małżonkę w jakiejś świątyni handlu i z nudów zajrzałem, przymierzyłem i mi wpadło kilka kłalitnych kłalit:



taka jubileuszowa bardziej:


a najbardziej taka parka


:wkurzony:

Na co żona powiedziała, że nie chce białego i cały misterny, uknuty naprędce plan poszedł się bawić gdzie indziej :głową w mur:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, - pociesz się i kup sobie sam :P

:
Sam to nie zalegalizuję takiego nabytku, na pewno nie w tym roku :( stąd był plan, co nie wypalił.
Pan sprzedawca nawet powiedział, że można tą parke rozdzielić ;) w ogóle fajny był i kumaty i wielbiciel Certin, taką właśnie limitkę jak słoniowa miał na ręku :)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Szymon
[Usunięty]
:
goTomek,
Parka klasa! W Time Trądzie oglądałeś? Ile taka przyjemność? Może bym się przeszedł obejrzec hmmm . Chętnie bym nawet kupił, ale pewnie cena jest średnio wesoła jak na moje "poczucie humoru" w portfelu. :głową w mur:

EDYTA:
ok. 5000 pln za komplet, czyli przy rozdzieleniu pewnie trzeba się na ok 2500pln ścisnąć :głową w mur:
Jak żyć :?: :!: :wkurzony:

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-11-14, 07:12, w całości zmieniany 3 razy
:
Tylko że te co Tomek pokazał Certinki to o ile kojarzę mają modowane mechanizmy. A "zwykła" DS-1 ma gołe 2824.

Szymon
[Usunięty]
:
ALAMO,
Ta parka też ma gołe 2824. Pozostałe są na tych nowych Powermaticach.
Ale nie zmienia faktu, że wzorniczo te z zestawu podobają mi się najbardziej. Niestety chyba nie kupię. Może się kiedyś pojawi na Kiziowym bazarku, ale bo gdzieś, to sobie używkę kupię. Ona chyba nie powinna z czasem drozeć hmmm

:
Tak, to chyba zwykła ecia, z jubileuszowym grawerem na wahniku ;)
Za to bardzo, ale to bardzo podoba mi się tarcza i przede wszystkim indeksy, nie ma porównania, nawet do limitki Słonia IMO. No i data jakoś w fajniejszym miejscu ;)
Zobaczcie tu: http://uhrforum.de/certin...31-99-a-t145149 język barbarzyński co prawda, ale dużo zdjęć.


Nie w trądzie, to jakiś samodzielny salon w CH Targówek, głównie zegarki i pióra, ceny co prawda jak w powyższym, ale za to człowiek znający sie na rzeczy i z pasją a nie jak przysłowiowa już pani ze swiss :P

Za samego męskiego zaśpiewał nieco ponad 2,5 ale pewnie coś by się urwało ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Szymon
[Usunięty]
:
goTomek napisał/a:
bardzo podoba mi się tarcza i przede wszystkim indeksy, nie ma porównania, nawet do limitki Słonia IMO.


pifko

Ale za to że pokazałeś, to oficjalne: "I hate you!" :wkurzony: :foch:
Teraz mi ten zegarek nie da spokoju, a nie mam teraz tyle kasy na niego... :głową w mur:
A jeszcze trzeba forumowe limitki spłacić...

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-11-14, 10:32, w całości zmieniany 3 razy
:
goTomek napisał/a:
Tak, to chyba zwykła ecia, z jubileuszowym grawerem na wahniku ;)
Za to bardzo, ale to bardzo podoba mi się tarcza i przede wszystkim indeksy, nie ma porównania, nawet do limitki Słonia IMO. No i data jakoś w fajniejszym miejscu ;)
Zobaczcie tu: http://uhrforum.de/certin...31-99-a-t145149 język barbarzyński co prawda, ale dużo zdjęć.
Obrazek

Nie w trądzie, to jakiś samodzielny salon w CH Targówek, głównie zegarki i pióra, ceny co prawda jak w powyższym, ale za to człowiek znający sie na rzeczy i z pasją a nie jak przysłowiowa już pani ze swiss :P

Za samego męskiego zaśpiewał nieco ponad 2,5 ale pewnie coś by się urwało ;)



.....świetny.....i jest parka ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Aaa .. faktoza, tylko na te dwa pierwsze spojrzałem.

:
Ladna te Certina, ale datownik mogli zostrawic na 4,30 tak jak bylo wczesniej

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.