mywatchhubs.com już nie istnieje?
Odpowiedz do tematu

:
Tak.

:
Jeśli , niecne ludzie będą chcieli ode mnie cło/vat to jak to wygląda? Sami wyceniają i otrzymuję suchą informacje o dodatkowych kosztach , czy gdzieś wzywają?

:
plose55 napisał/a:
Ship by Standard Registered Airmail (8-15 working days) USD0.00
** Ship by FedEx Express (3-5 working days) USD10.00

Mam takie 2 opcje wysyłki dostępne na mywatcheshub. Jak wnioskuje Fedexem większe ryzyko Cła/vatu? Ta pierwsza opcja u nich ma jakiś tracking.
Albo inaczej co polecają wybrać doświadczeni klienci?


Jeśli liczysz na mniejsze prawdopodobieństwo zapłacenia cła, to bierz Ship by Standard Registered Airmail ;) Moim zdaniem warto czekać z 10 dni na wymarzony zegarek... a za zaoszczędzone pieniądze kupisz sobie np. pasek albo piwko pifko

:
plose55, po pierwsze primo - pytałeś się mnie kilka dni temu i masz nieodebrane PW od tego czasu

plose55 napisał/a:
Jeśli , niecne ludzie będą chcieli ode mnie cło/vat to jak to wygląda? Sami wyceniają i otrzymuję suchą informacje o dodatkowych kosztach , czy gdzieś wzywają?

Po drugie primo - jeśli to FedEx - dostaniesz info mailem z prośbą o przesłanie dokumentów, których listę znajdziesz w ich wiadomości (wysyłasz skany mailem), jeśli zaś poczta - przyślą Ci polecony do domu, również z prośbą o dokumenty i w zależności od miejsca odprawy - wysyłasz je pocztą lub mailem (niektóre placówki wolą oryginały i nie można wysłać skanów)

:
Dzięki Panowie za fachową pomoc, zegarek przyszedł wczoraj ( wiec 10 dni) bez dodatkowych opłat celnych. Paczka wygląda że nie była nawet rozpakowywana na granicy ( no i dobrze bo do pudełka wrzucili zawieszkę z ceną 600 $ - chociaż kupiłem za 200)

:
Panowie - kupował ktoś u nich ostatnio :?: Jakieś święta mają cy cuś hmmm
Kliknięte było w wtorek i do tej pory nie mam żadnego maila z nr przesyłki. Pisałem do nich to dostałem tylko odpowiedź z automatu :wkurzony:

:
karloss, pytasz o watchubs.com czy mywatcheshub.com ? Przypominam o chińskim Nowym Roku :))

:
Pytam o nich ;)
http://mywatcheshub.com/

Ostatnio ciągle coś zmieniają na stronie, a z tym nowym rokiem właśnie coś kojarzyłem hmmm
Nie wiecie do kiedy piją :?: tzn świętują ;)

:
A majfredny przypadkiem nie powinni dopiero do 20 stycznia świętować?
Znajomy z Chin wpominał że ma wolne od 20.01 do 15.02 .

:
To sobie poczekam :/

:
...

edit
pomyłka

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2016-01-16, 13:40, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.