Który ?!?!?
Odpowiedz do tematu

:
W porównaniu z tymi z WUSu to są wręcz świetne pachy ;) Nad krawędziamy popracuj to raz, a dwa, że fotki są mocno takie se ;) Jakby Strix obfocił to byśta :shock: o tak byśta robili ;)

pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
W porównaniu z tymi z WUSu to są wręcz świetne pachy ;) Nad krawędziamy popracuj to raz, a dwa, że fotki są mocno takie se ;) Jakby Strix obfocił to byśta :shock: o tak byśta robili ;)

pifko


Nie ma to jak sie posmiac z kolegi co ?, nie bylo nie bedzie zadnej produkcji , to tylko dla siebie , a jak pisalem i tak pewnie sie skonczy na PW do Nicka :))

:
Ja to śmiertelnie poważnie napisałem Jacuś ;) pifko No weź zobacz, że to normalnie ładne równe paski są, zeszlifował byś krawędź, albo dał to takie tam smarowidło jak chłopy dają, albo jedno i drugie, Niko to to jeszcze czymś nasącza, smaruje, a te Twoje to taka surówa cięta co? Jak dla mnie kawałek skóry któremu jest potrzebny postprocessing i tyle. ;) Weź sobie porównaj swoje szlufki ze szlufkami tego gościa z WUS, albo szycie - niebo, a ziemia co? :)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Maras68
[Usunięty]
:
Toyota napisał/a:
Oba fajne ale skłaniałbym się ku ciemniejszemu.


i ja też :)

:
...no Jacuś, jeżeli o mnie chodzi to wybrałbym tamten...


...ale weź tego po lewej chyba, choć ten po prawej też pasuje...w zasadzie to zależy od której strony patrzysz...

:
Maxio napisał/a:
...no Jacuś, jeżeli o mnie chodzi to wybrałbym tamten...Obrazek


...ale weź tego po lewej chyba, choć ten po prawej też pasuje...w zasadzie to zależy od której strony patrzysz...Obrazek


Maxymilianie ty to potrafisz pomoc :facepalm:

:
revolta, jak na pierwszy raz mogą być obydwa ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
revolta napisał/a:
Maxymilianie ty to potrafisz pomoc

...drobiazg...

:
Zrobiłem kolejny , starałem sie juz hmmm lepiej napewno nie bedzie :P i ten załoze do marysienki . Limitka ha ha ha :)) wiecej nie bedzie :))










:
Widać poprawę. Niech się nosi pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jest coraz lepiej :)
Gratuluję pifko

:
Cytat:
Jest coraz lepiej


Wiecej nie bedzie to ostatnie nei mam cierpliwosci do takich rzeczy

:
Ostatni zdecydowanie najciekawszy :)
A te wcześniejsze na WUS, zawsze to parę groszy wpadnie ;)

:
Cytat:
A te wcześniejsze na WUS, zawsze to parę groszy wpadnie



:D :D :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.