CW Original Buff
Odpowiedz do tematu

: CW Original Buff
Co kumotrzy myślicie o wyprodukowaniu naszego własnego Buff'a ? ( dla nieznających > KLIK )



Używam tych sprzętów już parę lat i jest ich wielkim fanem. Buff znajduje zastosowanie w każdej dziedzinie sportu, osobiście używam go przy bieganiu, rowerze, żaglach, wycieczkach górskich, nartach i każdej innej aktywności fizycznej. Buff występuje w wielu odmianach i wersjach, miałem doświadczenie z kilkoma i najbardziej uniwersalna jest wersja Original.

Cena takiej "szmatki" to ok. 60 zł, przy intensywnym użytkowaniu szmatka spokojnie wytrzyma 4 lata. Oczywiście przy zamówieniu własnej wersji cena trochę wzrośnie (posłałem maila gdzie trzeba i czekam na konkrety cenowe). Minimalna ilość wymagana do produkcji wersji cutom to 25 sztuk.

Projekt graficzny możemy stworzyć sami, ewentualnie producent wykona dwa projekty z wygranymi przez nas grafikami ( logo itp ) i wybierzemy lepszy.

Myślę, że jest to gadżet warty rozważenia pifko Proszę o jakieś opinie :)

Ostatnio zmieniony przez olp1 2013-11-02, 21:04, w całości zmieniany 1 raz
:
1. Fajnie, jakbyś to skonsultował z administracją… Jeśli to ma być forumowy projekt. A już na pewno, jeśli logo CW ma się na nim znaleźć.
2. Ja jestem na nie - męskich torebek też nie noszę :D

:
a to przepraszam, po prostu "rzuciłem" pomysłem. następnym razem skieruję pismo do administracji

:
jak zaleje nas fala muslimów to wrócimy do tematu...

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
łomatko :facepalm: :facepalm: :facepalm: plask


:
olp1, Spoko - jakoś szczególnie przewrażliwieni na swoim punkcie nie jesteśmy ;-)

Jak się chętni znajdą - to se róbcie ;-)


Emre napisał/a:
muslimów
Że co?

:
taka religia...


"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Już zakumałem dzięki Guglowi :-)

:
Jakby przed sezonem pojawila sie wersja podszywana polarkiem to ja na tak. Bo i tak muszę zakupić.
Mam juz jednego buffa i zawsze jak go widzę to na szyji Połówki :D

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
szyji



Szyi, szyi, szyi ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Buff dobra rzecz. Ja na ten przykład robię czapkę i pod kask zakładam jak na rower jadę. A jak mroźno, to na pysk i nos żeby zimnego powietrza nie wdychać na rowerze.

[ Dodano: 2013-11-02, 14:02 ]
I tu raczej taki buff do męskich torebek nie nawiązuje ;)

Raczej te zdjęcia wyżej trochę mylą :D

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
agaron, ;-)
Ja na nartach, jak zimno, też w kominiarce jeżdzę ;-)
Ale czy takie coś jest od kominiarki lepsze?
Mam wątpliwości.

:
może i nie jest lepsze ale ma więcej zastosowań

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Jaki słit temacik
A potem zrobimy sobie zdjęciunia i zamieścimy na fejsuniu

Prawdziwy mężczyzna używa tylko szalokominiarki, a i w sytuacji awaryjnej towarzyszka może jej użyć jako sukienki :P

:
Arek napisał/a:
może i nie jest lepsze ale ma więcej zastosowań


W to nie wątpię.
Ale jak coś jest do wszystkiego... ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.