Odważniki
Odpowiedz do tematu

:
Odważnik nie musi być piękny :złośliwiec:
musi spełniać podaną przez Bowa definicję cool

:
Tomek napisał/a:
...

...

Definicja definicją. Uroda, urodą. ;) Ale to jest przegięcie. Jak to wygląda. facepalm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Ale to jest przegięcie. Jak to wygląda. facepalm

No zdecydowanie lepiej od tego :D


:
Tomek napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Ale to jest przegięcie. Jak to wygląda. facepalm

No zdecydowanie lepiej od tego :D

Obrazek

Wielkiej różnicy nie ma. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
:) cool


:
...........zacny zestaw pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:

Non serviam.
:
Krzywego palucha tu dziś nie było hmmm aż się boję lodówkę otworzyć żeby tych brązów nie zobaczyć :D wszędzie go dziś pełno a tu nic :(

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, nie wywołuj wilka z lasu. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tu mają być odważniki, a nie damki lub normalne nurasy, co to ostatnio się często trafiają... facepalm

Na jutro mam odważnik zaplanowany (chyba hmmm ) to będziemy szpamować...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A nurek 48mm/200g spełnia kryteria?

Ostatnio zmieniony przez Mariusz 2015-02-01, 23:38, w całości zmieniany 2 razy
:
Mariusz napisał/a:
A nurek 48mm/200g spełnia kryteria?


pifko

Wysokość jeszcze jest ważna, ale oczyma memy pienknemi dobrze to sobie wizualizuję...

A ogólnie, tak dla ponownego przypomnienia: big, bad and ugly.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
ale oczyma memy pienknemi dobrze to sobie wizualizuję...

czy tylko ja nie rozumiem Krzywego Palucha hmmm :(

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
bow napisał/a:
ale oczyma memy pienknemi dobrze to sobie wizualizuję...

czy tylko ja nie rozumiem Krzywego Palucha hmmm :(

A czego nie zrozumiałeś :?:
Ja rozumiem. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
:facepalm: ponowna dogłębna analiza i wywnętrzanie się Krzywego Palucha zrozumiane :/
ale że on ma piękne oczy facepalm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.