Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Toyota bez sensu wydane pieniądze. Do czego chcesz to nosić :facepalm:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
kody btw wciąż działają, paski a la Maratac też są

:
Ciniol napisał/a:
Toyota bez sensu wydane pieniądze. Do czego chcesz to nosić :facepalm:

Ten co z sensem qwa wydaje :P

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ciniol napisał/a:
Toyota bez sensu wydane pieniądze. Do czego chcesz to nosić :facepalm:


Do sukienku qfa :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2014-04-10, 12:43, w całości zmieniany 1 raz
:
goTomek napisał/a:
Ciniol napisał/a:
Toyota bez sensu wydane pieniądze. Do czego chcesz to nosić :facepalm:

Ten co z sensem qwa wydaje :P

sp.... dziadu i nie psuj mi podbudowy pod korupcję :złośliwiec: :złośliwiec:
;)
a przypomnijcie mi jakie to kody hmmm

[ Dodano: 2014-04-10, 12:45 ]
Toyota napisał/a:
Do sukienku qfa :twisted:

aaa... to pardąsik w takim stanie rzeczy :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
kod to bonet

:
Ciniol napisał/a:
jakie to kody

bonet dawał 30% - miało być do końca ub. tygodnia, nie wiem czy jeszcze działa, a potem za każde zamówienie przysyłali jeszcze jakieś indywidualne 10% i można było łączyć

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
pifko pifko pifko pifko pifko
smakowite zulu znalazłem i sie wohom

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, nie ma co się wohać.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ciniol, ZULU może Ci podrapać plecy, jak się będziesz tarzał czy nacierał, czy co Ty tam z tymi paskami robisz :złośliwiec: ;)

:
goTomek napisał/a:
Ciniol napisał/a:
jakie to kody

bonet dawał 30% - miało być do końca ub. tygodnia, nie wiem czy jeszcze działa, a potem za każde zamówienie przysyłali jeszcze jakieś indywidualne 10% i można było łączyć

Dobrze prawi pifko pifko


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
adrzejgp napisał/a:
Jaro no skrzyneczka SUPER ! Oj muszę coś pomyśleć nad taką , na razie zainwestowałem w bambus z biedrony :) :). Grenadier mam nadzieję ,że się podoba:).


Czy ten "bambus z biedrony" to ta skrzyneczka na herbatę z czterema przegródkami w cenie 14,99 złociszy?

:
Tomek napisał/a:
Ciniol, ZULU może Ci podrapać plecy, jak się będziesz tarzał czy nacierał, czy co Ty tam z tymi paskami robisz :złośliwiec: ;)

plecy i żopu mam zahartowane przez życie :P

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
gryson napisał/a:
adrzejgp napisał/a:
Jaro no skrzyneczka SUPER ! Oj muszę coś pomyśleć nad taką , na razie zainwestowałem w bambus z biedrony :) :). Grenadier mam nadzieję ,że się podoba:).


Czy ten "bambus z biedrony" to ta skrzyneczka na herbatę z czterema przegródkami w cenie 14,99 złociszy?

Tak - dokładnie :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Takie dwa dla dwóch "radiowców" :)


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.