Porozmawiajmy o zegarkach wojskowych
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Maras68
[Usunięty]
:
skoro dopiero co rozpakowany to prosto na łapę i się testuje:




:
Maras fajny łocz pifko

Maras68
[Usunięty]
:
i rozmiar rześki: pifko








Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-05-21, 17:10, w całości zmieniany 2 razy
:
Fajny,chyba go widziałem na allegro.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
myślę, że wszyscy widzieli, tylko wpatrzyli się jak sroka w gnat w ten przypadek, któren odwrócił skutecznie uwagę:

http://allegro.pl/wojskow...4232100669.html

:
Maras68 napisał/a:
myślę, że wszyscy widzieli, tylko wpatrzyli się jak sroka w gnat w ten przypadek, któren odwrócił skutecznie uwagę:

http://allegro.pl/wojskow...4232100669.html


Oj tam oj tam.. od razu wpatruje... Ja np. nie wiem czy konkurować o niego ostro czy tylko tak pro forma hmmm Waham się czy obstawać przy opcji dwuzegarkowej czy jednak uznać, ze wystarczy jeden z rodzaju i szukać czegoś innego.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Maras68
[Usunięty]
:
ja tam nic nie mówię bo to też interesujący zegarek ;)

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-05-21, 20:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras68 napisał/a:
ja tam nic nie mówię bo to też interesujący zegarek, ale obawiam się ceny finalnej, choć kto wie, może nie pójdzie tak droooogooo ;)

:wkurzony: nono

Maras68
[Usunięty]
:
zmień u góry też w cytacie hmmm

:
Ładnie, ładnie kolejny czerniawy i w fajnym stanie ... a ile ruchu przy okazji. ;)

pifko

Wybacz Maras, ale jakoś nie przypominam sobie byś tak trąbił o swoim planowanym zakupie. :złośliwiec:

Maras68
[Usunięty]
:
...zasadziłem się na niego i mówię tak: jak za wiele sępów się zleci to odpuszczę, a tu nikogo i tak niespodziewanie w dobrej cenie wpadł w me sidła cool

Spam
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
...zasadziłem się na niego i mówię tak: jak za wiele sępów się zleci to odpuszczę, a tu nikogo i tak niespodziewanie w dobrej cenie wpadł w me sidła cool



...jak żeś tak skutecznie uwagę odwracał to nie dziwota :D


...ja tam entuzjastą militariów nie jestem... i mam nadzieję... odpukać... że nie będę musiał, przy braku entuzjazmu, mieć z militaryzmem nic wspólnego... ale zegar jako czasowskazywacz... zacny w swej czerni pifko

Maras68
[Usunięty]
:
Spam napisał/a:
ale zegar jako czasowskazywacz... zacny w swej czerni pifko


pifko

[ Dodano: 2014-05-23, 15:52 ]
jako ciekawostka dla przypomnienia różne rodzaje wpisów dienstuhrów do Soldbuchów:








:
A tu wpis o Etanche, takim jak mój.. Tylko twarz na zdjęciu niepodobna :D



Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Fajny,masz więcej zdjęć?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.