Porozmawiajmy o zegarkach wojskowych
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Wintergreen napisał/a:
że postanowiłem zmienić kryteria zbieractwa na poglądowych "reprezentantów typów" a nie na całe typy.


Wintergreen napisał/a:
Problem w tym, jak "typ" zegarka wojskowego określić


Ma się problemy, oj ma :złośliwiec: ... jak widać chętnych do pomocy nie brakuje, to się odzywać nie będę bo kolejka już długa. :foch:

:
Winter ale pomagierzy co? Hałastra nic więcej, jak ma zostać jeden to ten jasny z samej góry, najładniejszy

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Tego się należało spodziewać! Każdy myśli tylko o sobie, a koledze w wyborze nie pomoże nikt! :P

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Uważam, że ta kolekcja domaga się takiego przeorganizowania, żeby Hami Navy trafił do mnie. I to jest official statement. ;)

pozdrawiam
Narfas

Maras68
[Usunięty]
:
zastanów się nad sprzedażą całej tej kolekcji w dobrej cenie, ot taka hurtowa opcja ;)

:
Na razie to jeszcze nie ten etap choroby i nie chcę sprzedawać całości.

Wobec w najwyższym stopniu partykularnego podejścia kumotrów do moich dylematów postanowiłem sprzedać oczywiste duble. O ile nic się nie zmieni na bazarek trafią nr 6 i 7. Żaden z nich nie ma nic, czego nie miały któryś z pozostałych.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
To się już nawet nie ma po co w ogonek ustawiać... :mad:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-10-26, 17:05, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
sio stąd biedakowe łazęgi :twisted: po jednym zegareczku chcą sobie kupować facepalm
Wintuś mua kupi większą ilość na raz :)
acha i zapomniałem dodać że mój Tatuś był spod Lublina pifko

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-10-26, 19:08, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Spam
[Usunięty]
:
Ciniol napisał/a:

acha i zapomniałem dodać że mój Tatuś był spod Lublina pifko



... a kot z miasta Łodzi pochodzi... jak zajdzie potrzeba to i pewnie się jaki protoplasta w Biskupinie znajdzie :D

:
solenizant żeś to w ryło nie zarobisz :mad:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Spam
[Usunięty]
:
...nie strasz... nie strasz... bo się... :P

:
A już chciałem wystawiać na bazar. No to może sobie poczekam? :popcorn:

I to może być plan....

Pozdro!!!
:
:D

diver
[Usunięty]
:
Ja chętnie kupię 6 ta łaciatą(zmyję kalkomanię i będzie super), podaj cenę

Maras68
[Usunięty]
:
dla Burana dodatkowa fotka PARA-y z ebaja, tył i wyraźny oryginalny grawer epokowy, zaczyna się w okolicy koronki i dalej, widać gołym okiem:

http://www.ebay.com/itm/B...%3D181563624728


Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-10-27, 14:34, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.