Pozazdrościłem i podjąłem próby
Odpowiedz do tematu

:
Dla mnie pasek ze środkowym przeszyciem REWELACJA!!

:
Hmm hurtownia skór dobry pomysł jednak gdzie jej szukać , jakieś internetowe?

:
Niestety, najbliższa jaką znam to w Łodzi. I to też znam dzięki kolegom :)
Na śląsku kiedyś słyszałem że jest w miejscowości Wieszowa, gdzieś koło Tarnowskich Gór. No i jest Skoczów, ale tam nie chcą gadać na temat 3 kilogramów...

FORZA Robert!
RK WRT
:
oooo Wieszowa niedaleko sprawdzę w necie czy mają stronkę

[ Dodano: 2013-11-11, 20:26 ]
Jest w Wieszowej ale stronki brak , należy zadzwonić , dziękuje za namiar :)

:
Jakby rzeczywiście coś miał, daj znać...
Ta w Łodzi to jest wielkości Biedronki...

FORZA Robert!
RK WRT
:
:) biorąc pod uwagę owada to maleństwo :) , natomiast jeśli to nad wyraz popularny obiekt handlowy to nie powiem zazdrość bierze.

:
adrzejgp, coraz lepsze te pasiory. Kolorystyka może nie w moim klimacie ale rzemiosło się rozwija. Gratulacje! pifko

Byłem jakiś czas temu w tej hurtownii, o której pisze nick (dzięki za cynk w Zgierzu)ale miałem tylko 1/2 godziny a tam chyba trzeba ze dwie mieć żeby się przez te kosze przekopać. Jest grubo, polecam :) Teraz leży trzy kilo, tylko czasu brak. :/

:
Świetnie wykończone krawędzie!
I szew też chyba całkiem profi!

:
znalazłem jeszcze kawałek nieco powiedziałbym zdezelowanej skórki po zabiegach renowacyjnych i naklejeniu na grubszą skórkę wołową wyszło coś takiego , 20 mm ,4 mm gruby




a tutaj taki skromniutki 18 mm 4mm gruby




:
Kłalita jest i szlufka chyba wklejana też :) pifko
D&G?? :złośliwiec:

:
:) a jest wklejana szlufka :) , co DG to akurat ten dom mody zainspirował się moimi produktami i otrzymałem jedną klamerkę :)) nic więcej dać nie chcieli.

:
skąd wy się wszyscy bierzecie z takimi zdolnościami, adrzejgp pełen szacun , niektóre pachy są dla mnie cymes

:
Wystrugałem takową 20 mm , grubość 4mm , 120 mm x 82mm




:
Fajnie to wygląda , pamiętam ja kiedyś robili paski z troków do hełmów .
pifko

:
ten ma klamrę z paska od starej torebki :) , szkoda że nie mam takowych więcej bo również taki styl przypadł mi do gustu .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.