Pozazdrościłem i podjąłem próby
Odpowiedz do tematu

:
Ostatnie wypusty faktycznie dooobre :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
świetne! Powiesz mi, na czym szyjesz?

:
bofff ,co masz na myśli :) , jeśli chodzi o przeszycia to dwie igiełki i dziergam ręcznie. Wcześniej przygotowuje dziurki pod szew szydłem oczywiście aby były równe zaznaczam radełkiem.

:
A te klamerki w zniszczonym parciaku z przeszyciem to w denaturacie maczane ? :)

:
jakość foto :) tak właściwie to nie wiem skąd ten odcień :) owszem sam szklaneczkę wchłonąłem .

:
Na bank zapomniałeś szklaneczki z jagodzianką odtawić dalej i się odbiła w klamerce :)

:
Ech :) nieuwaga :) , a po takowej szklanicy szew idzie równiutko jak maszyna , wyszło że dziergam na dopingu :)

[ Dodano: 2013-11-06, 21:28 ]
Małżonka wymusiła na mnie produkcje ,wyszło tak



[ Dodano: 2013-11-06, 21:37 ]
Powstał jeden do Genevki

produkt wyjściowy


zabarwiony i potraktowany apreturką


efekt końcowy



:
Popracuj jeszcze nad szerokością paska w uszach, bo jak teleskopy widać, to niezbyt się to prezentuje.

:
Ej, ej, ten damski cały polakierowałeś? Z ciekawości, czym? Nie pęka?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Co do szerokości jest ok paseczek 18mm , w genevce założona była 18 i taki zrobiłem nie mierząc a okazało się że ma 19 mm i mamy zonk :) , co do farby to wykorzystałem KAPS Super Color , zrobiłem wcześniej jeden damski i jest noszony ok dwóch tygodni codziennie z tego co wiem brak objawów pęknięć ,lakier sprawia wrażenie miękkiego ,ten żony na razie też ok zobaczymy co będzie dalej.

[ Dodano: 2013-11-09, 23:21 ]
I w ramach doskonalenia powstał takowy , 22mm grubość 6mm , 75mm 115mm pomarańczowe przeszycie



Szymon
[Usunięty]
:
Wstydu nie ma cool Kolejny zdolny pachorób pifko

:
Taka sobie "oliwka" 24mm, 5 mm grubość




:
Też barwiony? Szlufkę bym tylko zrobił z jednej warstwy skóry, byłaby wygodniejsza.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Dzięki za sugestie , szlufka od strony ręki ma jedną warstwę ,również przyszło mi to na myśl, że mogłaby uwierać. Skórkę zabarwiłem ale to nie lakier ,gdzieś na forum przeczytałem,że można zabarwić skórkę barwnikiem do farb , rozpuściłem barwnik w technicznym alkoholu i potraktowałem skórkę dwa razy po umyciu uzyskałem kolorek oliwki dokładnie jak barwnik , w końcowym etapie pokryłem apreturką APPRETTO MILD.

:
Ogólnie każda bejca alkoholowa, surową skórę bardzo dobrze barwi. Kiedyś często korzystałem (do momentu odkrycia "kopalni" w postaci hurtowni skór) z bejc do drewna Dragona. Miały małe opakowania, nie kosztowały majątku, a było kilka kolorów.

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.