DEEP BLUE Watches
Odpowiedz do tematu

:
Ten z niebieską tarczą najbardziej mi się podoba. Tylko metalowy bezel średnio pasuje, ale w całokształcie nie jest źle. Ciekawe z jaką ceną wyskoczą.

:
Swego czasu 'polowałem' na taki wynalazek ;)

Wiec chyba wiadomo, który mi się bardziej podoba :))

:
Bo to fajny zegar jest, sam się do niego sliniłem ;)

:
Machu napisał/a:
Mnie się bardzo podoba, poza tymi jasnoniebieskimi elementami na bezelu- fajnie, jakby były jeszcze inne kolory :)


Pojawią się inne wersje kolorystyczne - inne kolory bezela (który na marginesie jest w tym modelu ceramiczny).

gryson napisał/a:
Ciekawe z jaką ceną wyskoczą.


Na początek 1499zł.

Jeszcze nowa rzecz od DB, również kilka kolorów z tym, że czarna jest najciekawsza:



Budżetowa wersja trytu w dużej kopercie (47mm) :))

:
Cena kusząca, jak zobaczę inne wersje bezela to trzeba się będzie zastanowić poważnie... hmmm

:
Coś mi zdjęcie tego tryciaka nie wchodzi...

:
Tryciak ma za dużo nawalone na tarczy, to nie moja bajka. Choć za fajnym nurkiem od DB z trytem to tęsknię. A ten driver pro 1000 to od kiedy ma być dostępny? I kiedy pojawią się zdjęcia tych ceramicznych bezeli?

:
gryson napisał/a:
Tryciak ma za dużo nawalone na tarczy, to nie moja bajka. Choć za fajnym nurkiem od DB z trytem to tęsknię. A ten driver pro 1000 to od kiedy ma być dostępny? I kiedy pojawią się zdjęcia tych ceramicznych bezeli?


Właściwie już jest dostępny na zamówienie, narazie trzy wersje, które pokazali koledzy.

Ostatnio zmieniony przez MarcinDB 2015-11-30, 01:23, w całości zmieniany 2 razy
:
Aaaaa wrzucę sobie tutaj... :)










Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
Aaaaa wrzucę sobie tutaj... :)

Obrazek


Piękny zegar i foty pifko

:
Daito, nie psuj mi humoru! :wkurzony:

:
gryson napisał/a:
Daito, nie psuj mi humoru! :wkurzony:


Ale że poczmu? toż ja niewinny ;)

Edit:

Świetna alternatywa jeśli ktoś uważa że Monster to mały zegarek ;) :




Ostatnio zmieniony przez Daito 2015-12-06, 15:47, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
W kwestii słuszniejszych gabarytów jest ogrom alternatyw dla Monstera :D

A samo DB fajne, kiedy myślałem nad tym modelem (szarym) ale ostatecznie nie kupiłem...

:
Daito, pifko ten zielony Master Diver to teraz rarytas, sam żałuję, że nie zatrzymałem sobie egzemplarza do kolekcji ...

Korzystając z okazji - pojawiły się nowe, bardzo ładne Scuby - dwie niebieskie wersje :))



:
Gdzie je można kupić?? Są już dostępne??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.