Sea Gull Sea Master
Odpowiedz do tematu

:
Spokojnie Strzała, ja zamawiałem przed Iksem, a też jeszcze nic nie napisali do mnie. Zostało im 9 zegarków, pewnie hurtem wyślą ;)

:
No bo ja prowadziłem bogatą korespondencję mailową z Davidem już od czasu jak Tomek pokazał te zegarki ;) :))

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-10-14, 16:45, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Uzbrajam się w cierpliwość w takim razie :)

Iks, chciałeś zwiększyć swoje szanse, co? ;)

:
Strzała napisał/a:
chciałeś zwiększyć swoje szanse, co?


Tak, Omega AT z boazerią od jakiegoś roku to mój grall gralli na równi z rolkiem GMT M II :P Stąd był m.in. Orient Star biały w rotacji - niestety - czarnego zrobili z karbonem, a nie boazerią facepalm No i mewka się wpisała idealnie w zapotrzebowanie, a dodatkowo jest tania cool

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-10-14, 17:55, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, jakby co to pierwszy w kolejce. cool

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
No nie mówcie, że wasze Buraki pozwalają nosić tą Omegę :))
Michał, pierwszy na bazarku będzie w ciągu tygodnia od przyjścia do właściciela. Tak że, czuwaj :))

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2013-10-14, 22:14, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Recenzje będzie o czym chociaż pisać :złośliwiec:

:
Słoniu, chyba, że tak :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
...pierwszy na bazarku będzie w ciągu tygodnia od przyjścia do właściciela. Także czuwaj...

hmmm Tak że, tak że, tak że ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, cały czas to jedno słowo :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słoniu napisał/a:
Recenzje będzie o czym chociaż pisać :złośliwiec:


No qwa nie mów, że Ci odpisali i kliknąłeś... mi nadal nic. :wkurzony: :głową w mur:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
W sobotę było 30 dostępnych, trza było klikać a nie czekać na odpowiedzi facepalm :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja kliknąłem i zapłaciłem ;)
Chociaż status w My Order jest: Confirmed,Payed,Unshipped

:
Iks napisał/a:
W sobotę było


W sobotę to było co innego. :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
W niedzielę wieczorem pewnie jeszcze z 15 :złośliwiec:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.