Sea Gull Sea Master
Odpowiedz do tematu

:
Słoniu napisał/a:
Zapisałem się na listę rezerwową


Ja też :)) pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
kornel91 napisał/a:
Brzydka mogli całkowity dekiel dać, ale 20ATM ma :))


Pełny.. z koniem morskim :D

Mają takie środki, takie możliwości.. no chociaż mogli poprawić kikut godzinowej..
:facepalm:

_
work in progress
:
Słoniu napisał/a:
Ja tam rodinkę spróbowałem i mnie nie przekonała.


Fajna była i nawet nie za mała, kolor miała fajny - ale właśnie chyba przez ten kolor była bardzo nieczytelna hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Zapisałem się na listę rezerwową


Ja też :)) pifko


Powiedz, że też na niebieską pifko :))

:
Słoniu napisał/a:
Powiedz, że też na niebieską


Niee, na czarnucha :złośliwiec: - na niebieski zegarek mam dalekosiężny plan i odłożone pieniądze i żaden inny w grę nie wchodzi ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Powiedz, że też na niebieską


Niee, na czarnucha :złośliwiec: - na niebieski zegarek mam dalekosiężny plan i odłożone pieniądze i żaden inny w grę nie wchodzi ;)


Co ty znowu wymyśliłeś :shock: :))

:
;)


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, :shock: to pewnie nie sa tanie rzeczy... Ze 2k$?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Iks napisał/a:
;)

Obrazek


Całkiem fajny - tylko szkoda, że to nie chrono (a może to i dobrze bo nieźle byłbym na niego napalony ) :D

:
Dajcie spokój z ta Mewką, już by się wstydzili takie brandować swoją nazwą...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Michał napisał/a:
to pewnie nie sa tanie rzeczy... Ze 2k$?


Nie no, to nie chrono jednak ;) W przedsprzedaży jest za niecałe 90tyś jenów :)) Ale miałem dwa OSy (cztery licząc Revolvery) i to są zegarki warte każdej wydanej złotówki - nie boli nawet Vincent jak to bierzesz w rękę. cool

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-10-05, 20:22, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, hmmm w sumie za ta cene juz mozna jakies fajne automatyczne chrono kupic... Aczkolwiek z pewnoscia nie bedzie ono posiadac takich smaczkow jak OS.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
mozna jakies fajne automatyczne chrono kupic


Nie można. Znaczy można, ale nie będzie fajne. Fajne się zaczynają od 4K - IMO oczywiście ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Michał napisał/a:
Iks, hmmm w sumie za ta cene juz mozna jakies fajne automatyczne chrono kupic... Aczkolwiek z pewnoscia nie bedzie ono posiadac takich smaczkow jak OS.


Michał masz rację smaczki ma, ale znając Iksa to on go ze trzy miechy ponosi :) Chociaż nie powiem zegarek wygląda świetnie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słoniu napisał/a:
...Za 119$ można się przekonać co to warte...

Sangdo tańsze było - więc lepsze :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.