Koledzy "To jak, pomożecie?"
Odpowiedz do tematu

: Koledzy "To jak, pomożecie?"
Witam

Jak w temacie zastanawiam się nad zakupem Seiko Samurai albo Invicta 3045 z tym mechanizmem (NH35A).
Podobają się obadwa, ale wszystkiego meć nie można, i tutaj prosze o pomoc w wborze.
Wszystkie sugestie, spostrzeżenia, rady itp. mile widziane.
Z góry dziękuję

Ostatnio zmieniony przez to tamto 2013-09-26, 19:57, w całości zmieniany 2 razy
:
Ja bym odpuścił oba. Są fani tego Seiko, ale mi osobiście Samurai się wybitnie nie podoba. Według mnie jest nudny i jakby złożony z dwóch różnych zegarków. Jedyne co jest w nim fajnego imo, to bezel, który chodzi rewelacyjnie.

A Invicty fanem nigdy nie byłem, w tym modelu nie podoba mi się w niej logo, lupka nad datą no i wskazówki... :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-09-26, 18:52, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Dziękuję kolegom za opinie, czekam na więcej ;)

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
:
roberp1 zrób ankietę będzie Ci łatwiej ogarnąć wynik głosowania.

:
Michał napisał/a:
jakby złożony z dwóch różnych zegarków.

Mi akurat to się w Samuraju podoba, dlatego głos na niego :)

:
JAk można wogóle Samuraja z Invictą zestawiać... :/

Tylko japończyk i to najlepiej tytanowy




Ostał mi się tylko pomarańczowy. Świetnie układa się na nadgastku. Wygodny, czytelny i ponadczasowy design... Must have dla każdego fana marki :P

World Wide Watches
:
Ja nie mam żadnego Seiko, ale Samuraj super. Też bym brał na Invicte nawet bym nie zwrócił uwagi. Tylko ta Słonia mi się podoba.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jeśli masz kasę bierz samuraja ( choć mnie on nie nawilża zbytnio ) a jak nie to bierz invicte będziesz też zadowolony .

:
To otaka, łona jest




[ Dodano: 2013-09-26, 19:34 ]
Właśnie samiego nigdy na łapie nie miałem, a invicte i owszem, wykonanie było dobre, nawet lepiej...
Trochę mnie ten niebieski mierzi, ale...

:
Samurai jest w moim odczuciu stanowczo lepszy. A fanem invicty jestem ;)

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2013-09-26, 21:07, w całości zmieniany 1 raz
:
roberp1, widzę, że czegoś szukasz bo na kizi też działasz :) A może jakiś DB Pro Aqua jest na Seiko TMI NH 36 http://www.atomictime.pl/...products_id=153

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tak szukam, w prawdzie szukam czegoś z stylu rolka submarina ale invicta i sami wpadły ostatnio w oko i dlatego rozterki zakupowe.ak na KIZI też :)) , jak większość :))
DB hmm... raz to cena, dwa jakoś taki "festyniarski" (bez obrazy-to moje zdanie)mi się wydaje ten model-świecidełka itp.

:
Samurai albo lepiej sumo

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Deco79 sumo jak sama nazwa wskazuje to już waga ciężka (cenowo) :))

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.